Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A ryanair idôközben drágíthatj...

A ryanair idôközben drágíthatja a jegyeket?

Figyelt kérdés
Angliában élek és a baratnôm ki szeretne jönni hozzám tavasszal, és nézegettük a jegyeket és van egy ami most 11ezer Ft. ez drágulhat, ha nem most szeretné megvenni hanem mondjuk 1-2 hónap múlva?
2017. nov. 3. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, dragulni is szokott.
2017. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Drágulhat, de olcsóbb is lehet.

Nem lehet tudni előre.

2017. nov. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont ma ment egy riport a rádióban erről a jegyek árának a változásáról. Ha néhány napig nem keres rá senki, akkor lefelé mennek az árak, ha többen vesznek vmi szabály alapján egy szoftver drágább árakat generál, illetve ünnepeken és főszezonon kívül van, akkor az utazás előtt visszább esnek az árak. Figyeljétek a skyscanneren, ott is találtok olcsóbb jegyeket. De most a legutóbbi tapasztalat, hogy ismerősök megbeszélték, hogy utaznak. Az elsők 80-90.000 környékén vettek jegyet az utolsók 145.000 körül a wizzairnél, sőt még drágábbak lettek most ha jól tudom. Én is márciusban fogok menni, de már 1 hónapja megvettem a jegyem, azóta egy 10est drágult, abból vissza esett 2000 forinttal 1 hónap alatt. Tslán 1-2 hétig nézegessétek, de én nem halogatnám már túl sokáig.
2017. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amugy 11k qrvara olcso Londonba, most le kene csapni ra.
2017. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11 ezer forint ilyen kontextusban nem pénz, szinte garantáltan többet fog bukni rajta, ha később veszi meg drágábban, mintha most megveszi, de esetleg mégsem tud valamiért elutazni.
2017. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4.válaszoló, nem Londonba szól a jegy :)
2017. nov. 4. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Oda-vissza 11e?
2017. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!