Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Utazás Hurghadába, de mégis...

Utazás Hurghadába, de mégis hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnèk eljutni Hurghadàba nyaralni, viszont rettenetesen fèlek az utazàstòl. Èletemben nem voltam mèg a Liszt Ferenc repülőtèren sem, Egyiptomban pedig plàne. Hogy tudok majd tàjèkozòdni? Mèg angolul sem beszèlek. Hogy jutok el a szàllàsig? Ha utazàsi irodàn keresztül megyek,akkor is teljesen magamra vagyok hagyva? Fogalmam sincs mit kell egy reptèren csinàlni... Viszont hatalmas àlmom, hogy eljussak... A Desert Rose Resortba mennèk...

2017. nov. 3. 22:09
 1/8 anonim válasza:
En pont nyaron voltam a red sea hotelsba menj szerintem nagyon jo hely es van magyar ember aki segit
2017. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha befizetsz egy utazási irodánál, a reptérről bevisznek busszal a szállodához. Amúgy taxi, megfizethető. Általában van telepített idegenvezető, de a központban Seagull Resorttal szemben van a 4 You bár, az mindig tele van magyarokkal, kinn élőkkel is, ha valami gondod van. Meg a repülőn is lehet ismerkedni, infot gyűjteni. Félni nem kell... De tanulj meg angolul, legalább egy pár fontos szót.
2017. nov. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, mi a tököm vonz épp Hurghadában, ahol tényleg nincs semmi, de minden utazási iroda indít oda utakat, és ha nem beszélsz nyelveket meg nem vagy gyakorlott utazó, akkor jobb velük menni. Az utazási iroda mindent intéz, a valagad is kinyalja.
2017. nov. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Hurghadában tényleg írd és mondd semmi nincs, menj nagyjából bárhova máshova.
2017. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ott van a Vörös-tenger, ami épp elég.
2017. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress ott elo magyarokat toluk kerdezz meg kerd meg oket esetleg hogy segitsenek. Ok ott helyiek biztis jobba tudnak neked minemben segiteni
2017. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia.

Ha segítségre van szükséged repülőjegy foglalás vagy utazástervezés során, írj nyugodtan az APTtour@yahoo.com email címre. ;) És szívesen segítek.

2017. nov. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp utazási irodával menj. Én 7-szer voltam Hurghadában az Ibusz utazási irodával. A repülőtéren kint lesznek induláskor oda kell menni a pultjukhoz rengeteget segítenek. És Hurghadában is lesz egy kirendelt magyar munkatársuk ő fogja megmutatni melyik busz visz el a reptérről a hotelbe illetve útba igazítani. Ezen kívűl a buszon is lesz egy magyar idegenvezető aki informál mi hogy megy Egyiptomban stb. Az érkezést követő 1-2 napon belül az idegenveztő odafog még menni a hotelbe egy fél órás tájékoztatót tartani és elérhetőségeket cseréltek egymással, mert ha bármi baj vagy kérdésed van őt kell hívni. Utazási irodák általában charter járatokkal viszik el az utasokat nyaralni, tehát mindenbizonnyal csak magyarok lesznek a gépen és a buszon ami a hotelbe visz.
2017. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!