Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Télből nyárba utazni? Bővebben...

Télből nyárba utazni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mit szoksás csinálni a téli öltözékkel, ha olyan helyre utazunk, ahol nyár van. Hagyni kell neki helyet a bőröndben és ha megkaptuk a csomagot akkor belegyömöszölni?

Hazafele pedig vinni magunkkal a gépre? Hiszen felszállásnál még meleg lesz, de leszállásnál fogadhat minket -10 fok.


2017. nov. 11. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
En ilyenkor itthon egy bordzsekit szoktam viselni, meg egy pulcsit (alatta nyari felsovel), meg egy sima farmert vagy valami atlagos hosszu nadragot. Igy a repterre menet sem fagysz szet, odaerve meg csak lekapod a kabatot meg a pulcsit aztan kesz. Mire a hotelbe ersz sem fogsz megsulni egy farmerben meg egy topban pl. Eleve a repulon hideg van, szoval jobb a hosszabb nadrag meg a zart cipo meg ugyis ha nyarba mesz. A kezedben meg elfer arra a kis idore a kabat.
2017. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. nov. 11. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen szituban, végülis jól megoldható. Mivel a reptérre busszal, taxival mentem, csak lazán öltöztem, nem vittem nagykabátot, csak egy könnyű dzsekit, épphogy ne fagyjak meg. Ugyanígy átmeneti cipő. Tulajdonképpen csak pár percet voltam szabad levegőn. Érkezéskor a szállodáig kibírtam az átmeneti ruhában, ott öltöztem át sortba, pólóba.
2017. nov. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pont nyár van amikor otthon tèl. Általában egy zárt cipőt (pl Converse, az vászonból van) viselem zoknival, egy vastag pulcsit alatta egy toppal, egy farmert és egy bőrdzsekit. Kislànynak vastag pulcsi, pufimellèny, sapka sál. Bőven elég az átszálláshoz, és az érkezéshez/indulàshoz, ha nem tömegközlekedéssel mész. Egy pár strandpapucs pedig befér akármelyik kézipogyóba, max átveszdd helyben.
2017. nov. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha járművel mész otthontól reptérig, akkor nem szükséges túlöltözni. Legjobb egy könnyű felső, ami alá akár két pulóvert is vehetsz. Azok elférnek egy bőröndben. Odafelé lehet kézben vinni, vagy a táska tetejébe gyömöszölni. Vissza pedig oda készíteni, hogy a hideg reptéren elő lehessen venni (de egy bőrönd kinyitása sem ördöngösség).
2017. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. nov. 13. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!