Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi lehet a gond a foglalással?

Mi lehet a gond a foglalással?

Figyelt kérdés

Easyjetnél próbáltam repjegyet foglalni, direkt emiatt csináltattam a Mastercardot, mert eddig csak Maestro kártyám volt, és azzal nem lehetett fizetni. Múlt pénteken meglett az új kártya, személyesen vettem át, azonnal aktiváltuk, ennek ellenére a fizetéskor hibát jelzett a rendszer. A bankommal is felvettem a kapcsolatot, elvileg a kártyámmal semmi gond nincs, hozzájuk el sem ért a tranzakció, semmi nyoma náluk. Betéti kártyáról van szó, nem hitelkártyáról. Most olvastam valahol, hogy van egy ilyen trükkje az Easy-nek, hogy a betéti kártyát is csak hitelkártyaként fogadja csak el. Ilyen létezhet? Ha nem, akkor mi lehet a gond? Valakinek ötlet? Esetleg járt így valaki mostanában és sikerült megoldani?

Előre is köszönöm a válaszokat. Semmi tapasztalatom nincs ilyen téren, életemben először repülnék, és jó lenne sürgősen nyélbe ütni a foglalást.



2017. nov. 13. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a hitelkártyát válaszd.
2017. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tegnap vettem pont jegyet náluk, mivel betéti kártya, a Mastercard debit verziót választottam ki, azzal nem működött, aztán a sima Mastercardot, és azzal sikerült is a fizetés.
2017. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Mindenesetre ravasz húzás, mert hitelkártyával drágább valamivel. Akkor ma én is megpróbálom így.
2017. nov. 14. 07:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem változtatott a megadott áron, amikor kiválasztottam a Mastercard-ot a Mastercard debit helyett.
2017. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem többet számolt érte, a hitelkártyás díjat rátette. Jó, nem egy tétel az kb. 400 Ft, na de hát azért na...!
2017. nov. 15. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!