Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan kell visszafelé ingyene...

Hogyan kell visszafelé ingyenesen becsekkolni a ryanairnél, ha négy napnál többet leszünk távol (négy nappal elötte lehet ingyenesen)?

Figyelt kérdés
Odafelé sikerült, de visszafelé nem érhető még el, mert csak 4 nappal elötte lehet. De azt írja ki, hogy kötelező visszafelé is becsekkolni. Ha ezt most teszem meg, fizetnem kellene. Mit tegyek, ha nem akarok érte fizetni és ingyen szeretnék becsekkolni?
2017. nov. 19. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Becsekkolsz online ismet a megadott idokereten belul, es talalsz egy helyet, ahol kinyomtatod vagy ha a repter megengedi, akkor mobil check in.
2017. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4 nappal a visszaút előtt keresel netet valahol, meg egy nyomtatót a beszállókártyához.
2017. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem muszáj kinyomtatni, okostelefonra el tudod menteni. A Ryanair által használt reptereken mindenhol elfogadják a mobil beszállókártyát. Ha nincs megfelelő app a telódon, tölts le egy walletet, de a visszaigazoló emailben is ott van, és minden reptéren van wifi.
2017. nov. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"4 nappal a visszaút előtt keresel netet valahol, meg egy nyomtatót a beszállókártyához."


Tudom, hogy ez jó tanácsként írtad, meg ez a rendszer, de azért milyen gáz már, hogy az embernek a kikapcsolódás alatt azzal kell foglalkoznia, hogy Wifit meg nyomtatót keressen :-( Főleg külföldön azért ez nem is olyan egyszerű...


"Ha nincs megfelelő app a telódon, tölts le egy walletet, de a visszaigazoló emailben is ott van," - nem vagyok egy technikai analfabéta, de ezt meg alig értem :D Az app= applikáció - bár ilyeneket nem nagyon szoktam letölteni, de wallet-et (pénztárca?) meg végképp nem.


Nem értem, hogy miért van ilyen szűkre szabott határidő a becsekkoláshoz. És ha lemerül, elromlik, stb külföldön a telóm, akkor nem tudok hazajönni? Vagy a reptéren rohangászok internet és nyomtató ügyben?

Megértem a kérdezőt, nem túl jó megoldás ez így...

2017. nov. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A becsekkolás online kb. 2 kattintás. Le kell tölteni a Ryanair applikációját, séta közben megoldható, pláne, hogy az EU-ban eltörölték a roamingdíjat.:-) A wallet applikációk (így hívják őket, többféle van, iphone-okon alapból ott van, androidra le kell tölteni valamelyiket) arra jók, hogy speckó formátumban elmenthetők és egy helyen tárolhatók beszállókártyák, szállásvoucherek, belépőjegyek stb, így papírmentesen, könnyedén használhatók. Beállítástól függően a zárolt képernyőn is megjeleníthetők.

Bocs, igazán nem akarlak bántani, uttsó, de ha valakinek ez annyira kezelhetetlenül bonyolult és megterhelő, az menjen inkább utazási irodával.

2017. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nem értem, hogy miért van ilyen szűkre szabott határidő a becsekkoláshoz. "

Hogy ezzel is lehúzzák az embert. 4 nappal az utazás előtt lehet ingyenesen becsekkolni.

Ha te mindenképp korábban akarsz, azt is lehet, csak az meg nem lesz ingyen.

2017. nov. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Bocs, igazán nem akarlak bántani, uttsó, de ha valakinek ez annyira kezelhetetlenül bonyolult és megterhelő,"


Ühüm... és ugyanezt Windowsphone-ra is el tudnád mondani, hogyan kell? Merthogy nekem pl, az van :-) Pl. Messenger sincs rajta.


Szóval az a helyzet, hogy ami egyik embernek alap, az a másiknak nem biztos, hogy az - és ettől még én nem vagyok egy barlanglakó, hiszen van okostelefonom és még használni is tudom :D

2017. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#3 Nem fogadják el mindenhol a mobil beszállókártyát.
2017. nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ühüm... és ugyanezt Windowsphone-ra is el tudnád mondani, hogyan kell?"


Hogyne. A Google mindenkinek a barátja.:-)


Wallet:

[link]

[link]


Ryanair app:

[link]


Nem tudok róla, hogy lenne olyan reptér, amit használ a Ryanair, és nem fogadják el a mobilos beszállókártyát. Ugyanaz a kód van rajta, mint a kinyomtatott papíron, ezt csippantják le, ez tartalmaz minden adatot.:-)

2017. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9-es, köszi :-) (a Windows Phone-os)
2017. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!