Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szerintetek megvegyem a...

Szerintetek megvegyem a repjegyet most? Vagy még várjak vele?

Figyelt kérdés

Augusztusba mennénk nyaralni krétára.

Aegaen társaságnál átszállással 42.000 a repjegy oda vissza.

Vegyem meg vagy lesz még olcsobb? Ill kb mikor?


2017. nov. 23. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Általában az utazás előtt 3-4 hónappal szokás megvenni, de azt senki nem fogja neked megjósolni hogy drágább lesz vagy olcsóbb. Ha pl felmegy az üzemanyag ára drágább, ha le akkor olcsóbb.
2017. nov. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi akkor vesszük meg a jegyet amikor jónak találjuk. Nekünk van biztosításunk, ha valami történik akkor letudjuk mondani az utat, és visszakapjuk a pénzt.
2017. nov. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Az aegean akcióban november elejpn olcsóbb volt.

Használj valami normális keresőt, pl azair.com, kayak.com, nézz rá az ártörténetre.

2017. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

azairt.com on nézegettem, de 55ezer, 59ezer ezek a legolcsóbb jegyek(átszállással).


Aegaen en pedig 42ezer...

2017. nov. 23. 14:40
 5/13 anonim válasza:

te azt nézed, mennyi a jegyed most, arra vagy kíváncsi mennyi lesz a jövőben, miközben olvasni is elfelejtesz.

Mit vársz tőlünk még?

2017. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Megnéztem, nincs se növekvés se csökkenés.

Oké, hogy MOST még nincs.

De a kérdésem az is volt, hogy szerintetek valószínű e az, hogy lesz ennél olcsóbb?

2017. nov. 23. 14:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Még lehet sokkal olcsóbb is. Nézted már a www.pelikan.hu -t? Jópár hónap múlva is ráérsz repjegyet venni.
2017. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nyárra nem lesz olcsóbb.

Persze lesznek olcsó jegyek, de majd csak januárra, februárra...

Ha lemennek az ünnepek és mindenki kijózanodott már és elkezdik tervezni a nyarat, akkor fog megindulni felfelé a jegyek ára.

Amúgy sokszor lehet találni filléres jegyet valamelyik irányba, csak éppen párt nem találsz majd hozzá, csak horror áron.

2017. nov. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Közvetlen az Aegean légitársaság honlapján találtam augusztusban (4.-11.)120 euróért jegyet,ami jelenlegi árfolyamon kb. 37.600 forint összegnek felel meg, de a skyscanneren is találtam az általad megjelölt árnál olcsóbb ajánlatokat, úgyhogy szerintem megéri még egy kicsit nézelődni, összevetni az árakat. Találni fogsz később alacsonyabb árakat, de csak olyan hónapokban, amik nyaralásra nemigen alkalmasak, az augusztusi időszak elég frekventált az utazások szempontjából, ezért nincs semmi garancia arra, hogy csökkenni fognak az árak. Ha találsz egy olyan repjegy árat, ami elfogadható számodra, és egyedül az augusztus felel meg neked az utazás időpontjául, akkor azt javaslom hogy vedd meg.
2017. nov. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, augusztus 10. mindenféleképpen essen bele, mert szeretném kint tölteni a szülinapomat! :)
2017. nov. 24. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!