Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair-nél tényleg felvihetek...

Ryanair-nél tényleg felvihetek egy kisebb táskát is magammal?

Figyelt kérdés

Lenne egy hátizsákom 10 kilóig, méreteken belül, illetve lenne egy kicsi oldaltáskám amibe épp hogy belefér a kis 13inch-es laptopom. Tuti hogy felvihetek 2 táskát magammal? Nem szólnak? Annak mik a méretei/súlya?

Az oldalukon csak a 10 kilósról ír részletesebben, a második táskát mintha titokban akarnák tartani, hogy minél kevesebben vigyenek. A jegyen is ír mind a két táskáról, de nem írja hogy egyszerre vihető a kettő... Hogy is van ez?

A google barátom is azt írta, hogy lehet, viszont egy ismeretlen angol oldalon volt azis, szóval nem vettem biztosra.

Előre is köszi.



2017. dec. 6. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Január 15-től változik a kézipoggyász szabályzat.

“Az utasok egy kézipoggyászt, amelynek mérete max. 55 cm x 40 cm x 20 cm és 10 kg súlyú lehet, illetve egy kisméretű táskát pl. kézitáska, laptoptáska stb., melynek mérete max. 35 cm x 20 cm x 20 cm vihetnek magukkal.”

Január 15-ig vihetsz magaddal egy nagyot meg egy kicsit, de a nagyot csak az első 90 utas viheti fel a fedélzetre (plusz akik elsőbbségi beszállást vásároltak)

Január 15 után csak az viheti fel a fedélzetre a nagyot, akinek elsőbbségi beszállása is van, amúgy mindenkitől elveszik a beszállítás során. A kicsit ekkor is mindig felviheted.

Röviden: mindenképp lehet nálad kettő, az nem biztos, hogy a fedélzetre is felviszed.

2017. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Még szerencse hogy lezavarom január 10-ig az oda-vissza utat, mert magamnál szeretem tartani a dolgaim.

De az elég szívás ha a kis hátizsákomat (ami ebben az esetben a nagy kézipoggyászt) sem vihetem fel magammal a változás után...

Ugye ez csak a Ryanair-re tartozik?

2017. dec. 6. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Wizzairnél is elveszik a nagyot egy idő után, mert egyszerűen nem fér fel. (November óta van így, mióta nem kell fizetni a nagyért)
2017. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tőlünk is elvették, sőt azzal a járattal amivel jöttem nagyon kevés ember volt aki folvihette tök üresek voltak azok a kabinok fölül.
2017. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!