Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy működik a fel és leszállás?

Hogy működik a fel és leszállás?

Figyelt kérdés
A reptéren mit vizsgálnak meg? Kutyák vannak-e?stb.

2017. dec. 12. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem olvasod vissza a több ezer kérdést ami erről szól??
2017. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Bud.hu parancsolj ez egy teljesen uj dimenzio lesz a szamodra.
2017. dec. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
71%
Én 16 vagyok álltalában apámhoz megyek ki külföldre :D Nos először én is izgultam Annyit kell csinálnod, hogy veszel egy tálcát bele rakod a táskád, ha van öved, azt is meg a telefont, pénztárcát stb. egyszerűsítve: minden olyan tárgyat amiben fém van, utána lehetséges a cipőt is levetetik de lehet, hogy nem:D Át kell menned a kapun utána össze szeded a cuccaid, mehetsz, a repjegyedre rá van írva hanyas terminálról indul a gép a táblákon meg kell nézned, de megkérdezel akárkit válaszolni fog ne félj kérdezni:D Aztán felszálsz a gépre, leszállásnál meg megvárod amíg a lépcső megérkezik elterelik az embereket ilyen korlátokkal, szóval ott sem tudsz eltévedni, vagyis nagyon nehéz. És kimész.
2017. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

augusztusban utaztam utoljara, a LisztFerin rajtam kivul senkinek nem kellett levenni a cipojet, mert mindenki normalis utcai cipoben volt csak en mentem a kenyelmes katonai surranomba

kerdeztem az egyenruhas fiatalembert, hogy az ovet is, azt mondja igen, mondom a nadragot is, azt mondja azt nem kell....ezt csak azert irom, hogy keszulj fel, nincs humorerzekuk a repteri egyenruhasoknak


kutyat indulasnal meg sosem lattam, erkezesi reszen viszont mar tobbszor is, egyszer le is ult a bloki a taskam melle, de csak egy elfogyasztott bananhej miatt, mert abba az orszagba ahova erkeztem gyumolcsot bevinni tilos


tudod mar hova fogsz utazni?

2017. dec. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

En a budapesti repteren meg soha nem lattam kutyat, de attol fuggoen, hova utalzol, el tudom kepzelni, hogy egy nagyobb repteren lesznek kutyak, de nem kell felni. Ahogy mar az egyik hozzaszolo irta, at kell menni egy kapun, es a taskadbol ki kell venni az osszes femes dolgot, es folyadekot. Azt ajanlom, hogy ezeket felulre tedd (tapasztalat, mert nekem volt, hogy az egesz taskamat ki kellett pakolni azert, hogy kivegyem az aljarol a laptopomat...). 100 ml-nel tobb folyadek nem lehet egy uvegben. Vagy viszel be egy ures uveget, es azt az ellenorzes utan megtoltod, vagy a repteren mar vehetsz a vammentes "duty free" boltban. Eltevedni nem nagyon lehet, mert minden rendesen ki van tablazva. Szinten egy tapasztalat, hogy az utleveled es a beszallo kartyad mindig keznel legyen, mert ez tobb helyen is kerik, mire felszallhatsz a repulore.

Van hogy megerkezes utan is atkuldik a csomagodat egy rontgenen, vagy teged egy kapun. Nekem kulfoldon volt ilyen, de az itthoni repteren nem.

A repulon, vagy akar felszallas elott is barmi problemad van, keress egy legikiserot, vagy valamilyen egyenruhast, es biztos vagyok benne, hogy szivesen segit majd neked.

Es meg egy utolso jo tanacs: ne felj, csak elvezd az utazast!

2018. jan. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!