Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair-nél a poggyászra csak...

Ryanair-nél a poggyászra csak súlykorlát van, vagy méretkorlát is?

Figyelt kérdés

2017. dec. 29. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ryanair.com - ez biztosan egy teljesen uj vilag lesz a szamodra.
2017. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, van az oldalukon (ryanair) egy olyan menü, hogy GYIK. Azt jelenti, hogy gyakorikérdések, és azért tették oda, hogy olvassa el az, aki valamiben elbizonytalanodott.
2017. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A nagy 10 kilós lehet.
2017. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kézipoggyász vagy feladott?
2017. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a nagy 10 kilós lehet, és nekem van plussos jegyem is. De mindenhol csak a kilót írják, és engem az érdekel, hogy méretben vagy térfogatban van-e korlátozás. És az is érdekel, ha már ilyen kedvesek a válaszolók, hogy mennyire veszik pontosan? Olyan szőrözők, mint a Wizzair-nél vagy 1% belefér? Kérem azok válaszoljanak akik tudják és van tapasztalatuk, és ne azt irogassák, hogy Google a barátod.
2017. dec. 29. 20:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, szívesen linkelek neked homáros bejegyzéseket, ahol a nagyképű, olvasni nem tudó utas azon háborodott fel, hogy megbüntették.

Annyit vihetsz, amennyiért fizettél, és amennyi a szabályzatban van. Persze vihetsz többet is, de utána ne írj panaszos bejegyzéseket.

2017. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem a mennyi volt a kérdés, nem értem miről beszélsz
2017. dec. 29. 23:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Van méretkorlát is.
2017. dec. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, kedves kérdező, el kéne olvasni az ÁSZF-et, amit elfogadtál...
2017. dec. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


1 gurulós cucc, 55x40x20 cm, és 1 kisebb (ridikül vagy laptoptáska) 35x20x20. Előbbi nem lehet 10 kilónál nagyobb (értelemszerűen nem kötelező gurulósnak lennie, de lehet az is). A kicsinek be kell férnie az előtted lévő ülés alá.

50 angol font a büntetés, ha kilógsz.


Csak azért írtam be, mert nekem is tetű lassú ma az oldal, pedig jó netem van.


Amit nem írnak itt, hogy a gurulóst elméletileg elvehetik, ha mindenki azt visz fel és már nem fér több, így célszerű az elsők közt ott lenni vagy venni valami elsőbbségi beszállást, ha van ilyen. (Wizzt jobban ismerem, de biztos van itt is.) Ellenkező esetben légy készen arra, hogy a törékenyebb cuccokat gyorsan a kapunál ki tudd venni, és legyen nálad valami kisebb táska erre a célra, mert a gurulós lemegy a poggyásztérbe.

2017. dec. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!