Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tudnátok olyan oldalakat...

Tudnátok olyan oldalakat mondani, ahol nagyon olcsón lehet repülőjegyeket és szállásokat keresni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek utazni, de sajnos nem, engedhetem meg magamnak anyagilag, hogy szállodákban szálljak meg, ezért keresnék olcsó szállásokat és repülőjegyeket.

2018. jan. 17. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Repjegyet a fapados cégek oldalain nézeges, szállásban pedig a hosteleket javaslom ha kevés a pénzed.
2018. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
couchsurfing ingyen szallas
2018. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Google
2018. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Semmi probléma, tessék diákszállókat, kollégiumokat keresni. Fiatal koromban én is ezt tettem. És stoppoltam.

Szóval egy jó utazáshoz nem kell mindenáron repülni.

2018. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

[link]


Ők állítanak össze komplett utakat is, ajánlanak repjegyet és szállásokat, ha kell, segítenek is, de nem utazási irodaként működnek. Egyébként a repjegyportálon vannak még akciók (buszokra is pl.), skyscanneren, momondón lehet még repjegyeket keresni, szállást airbnb-n, booking.comon, vagy összehasonlító oldalakon, pl. trivago vagy tripadvisor.

2018. jan. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Mondok rögtön két olyan oldalt, amit az előttem felelőtlenül ajánló utazómajomfüggő szerencsétlen egészen biztosan nem ismerhet.


Kezdhetné a kérdező pl. az azair.com-mal, illetve a hotelscombined.com-mal. Egyből nem lenne rászorulva gagyi oldalakra.

2018. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Ismerem mindkettőt, kedves előttem szóló lúzer, a hotelscombined úgy xar, ahogy van, a tripadvisor lényegesen jobb, az azairen pedig ugyanazok vannak, mint a skyscanneren vagy a momondón.:D Megjegyzem, sose vettem még igénybe az utazómajmot szervezéshez (magam szervezem az útjaimat, bejártam már a világot), de egy kezdőnek, mint a kérdező, nagy segítség. A személyes problémáidat beszéld meg az érintettekkel, ne ide hányd ki a frusztrációdat.:D
2018. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem pontosan értettem az előttem szólónál, hogy amennyiben tudja valamiről hogy szar, akkor miért azt ajánlotta...
2018. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
airbnb elég sokszor olyan árban van mint a legolcsóbb 20-30 fős tömegszállás egy hostelben
2018. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az utazomajom.hu a legjobb. Azt ajánlom a legjobban! 😃
2018. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!