Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egy 12 órás repülőútra milyen...

Egy 12 órás repülőútra milyen ruhát húztok? Szívem szerint mackóba mennék, de gondolom egy Qatar járaton kinéznének.

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Èn emiratesen is láttam mackós embereket. Söt emirátasen egy baleset miatt(gyerekem lepisilt) kaptam az elsö osztályról pizsamát, és az pont olyan melegítö szerü cucc volt.


DE én mikor ilyen sok órás útra megyek mindig sokkal melegebb éghajlaton landolok.(és nyaralni megyek) így mindig egy hosszú lennadrágot(nöként az utobbi idöben háremnadrágot) vettem fel. Olyat amit ott feltudtam türni, és félhosszú nadrágként használtam míg a hotelbe nem értünk.

2018. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem se gondolkodd túl a dolgot. Én ugyan szeretek elegánsan utazni, a többség a kényelem mellett voksolva a mackót is megengedi magának - és ezzel nincs is semmi baj.
2018. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Vigél több nadrágot és3-4 óránként cseréld át őket .
2018. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Ha lány vagy, akkor vegyél leggingset, én azt szoktam. De esetleg még azt is lehet, hogy ha már fent vagy a repülőn, akkor a wc-ben átveszed melegítőre, mielőtt leszállnál, akkor meg visszaveszed a rendes nadrágot.
2018. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

Én nőként hosszú utakra mindig harisnya+térdig erő kényelmes ruha komboban megyek. Számomra ez nagyon kényelmes. Mindenhol laza.


A nemed nem írtad, ha férfi vagy egy laza nem gyurido nadrágot választanék

2018. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Lány vagyok :)

Lehet, hogy azt csinálom, hogy átöltözök a wc-ben

2018. jan. 19. 09:28
 7/14 anonim válasza:
Ez az átöltözős nemrossz, de azzal számolj hogy marha kicsi a vécé :D
2018. jan. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
52%
Sok légitársaágnak van dress code -ja, többek között a QA-nak is: [link]
2018. jan. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mindig a fizető vendégnek van igaza.
2018. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mackóban azért ne utazz, akármilyen hosszú az út.:-) Nekem van egy jól bevált sötétkék Marks&Spencer gumis derekú, bő, szellős, de elegáns nadrágom, ami nem gyűrődik, ehhez veszek fel egy laza, rövidujjú felsőt és egy vékony, hosszúujjú pamutkardigánt, amit két mozdulattal összehajtva be tudok tenni a retikülömbe is érkezéskor. A gépeken olyan 17-18 fok van utazás közben, nem árt a kicsit melegebb holmi, bár adnak takarót is. Hosszú útra egy csúszásgátlós talpú sötét zoknit szoktam magammal vinni a kistáskámban, hogy le tudjam venni a cipőmet, abban el lehet menni a mosdóba is. Fölösleges akrobatikázni a szűk vécében a gépen, akkor már egyszerűbb a reptéri mosdóban átöltözni, miután leszálltatok, a legtöbb reptéren úgyis fullon megy a légkondi, nem lesz meleged.
2018. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!