Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Titeket loptak már meg reptéren?

Nyammogi kérdése:

Titeket loptak már meg reptéren?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék tapasztalatokra, mivel igen sokat hallom (ismerősöktől is), hogy a csomagjaikat -melyek nem voltak befóliázva- kinyitották, átkutatták és bizony elemeltek belőlük dolgokat. Én magam évente minimum két-három alkalommal utazom (oda-vissza) repülővel, de nem volt még ilyen tapasztalatom, és van, aki azt mondja, hogy "áááá, nem lopnak, ilyen nem történhet meg". Akit már megloptak, és megbabrálták a feladott poggyászát, attól mit vittek el?

2018. jan. 26. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnt el semmi, de láthatóan át volt rendezve a tartalma. És nem volt rajta security check matrica, hogy hivatalosan belenéztek, úgyhogy nyilván kerestek valami értékeset. De semmi értékeset nem teszek a feladandó bőröndbe. Ruhák, cipők, tisztálkodási szerek. Ami értékes, az nálam van.
2018. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem a feladott poggyászból, hanem biztonsági ellenőrzésnél emelte el egy utas az egyik kézpoggyászom, amíg a motozással feltartottak.
2018. jan. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
USA-ból jöttem haza, és több mindenem eltűnt a lezárt bőröndömből. Mivel a vámon nem ellenőriztek, ezért csak itthon vettük észre.
2018. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jopar eve tortent, hogy az egyik feladott poggyaszunkat kinyitottak, es elemeltek belole egy parfumot es egy ferfiinget. Ettol ugymond ertekesebb nem nagyon volt benne.
2018. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. Érdekes látni, hogy kitől mit vittek el, miként maceráltak a bőröndökkel. Mondom, velem sok év utazás alatt csak egyszer fordult elő, hogy felnyitották, de akkor ott volt rajta a matrica és nem tűnt el semmi. :)
2018. jan. 27. 19:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt Cardiffba utaztam amsterdami átszállással, a célnál vettem észre, hogy a puha fedelű számzáras bőröndöm zárja sérült, a svájci késem hiányzott (nem tudom, mit kezdett vele az illető, a pengéjébe bele volt gravírozva a nevem, gyakran járunk túrázni, a klasszikus piros tiszti kés volt, sokaknak van ilyen, ezért írattam bele).

Két napra mentem összesen, jegyzőkönyvet kellett volna felvenni és visszamenni később a reptérre. Nem ért annyit az egész, legyen vele boldog.

2018. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, már a reptéren lenyúlták a csomagom, feladtam, és mint kiderült, a tranzitállomásra már meg sem érkezett.
2018. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem szeptemberben történt hazajövet az USA-ból és itthon pakolás közben derült ki hogy eltűnt egy két dolog, még az ékszer dildóm, vibrátorom is! amit mindig magammal viszek egy ilyen hosszú útra egy szövet zacsiban. Valamint eltűnt egy bontatlan olcsó parfüm és a nagymamám porcelán medálja. Már akkor gyanús volt a csomag amikor kézhez vettem mert a bőrönd műanyag részei körbe a zárnál el voltak repedve, és gyűrött sáros volt a pulcsim amit előző nap hajtogattam be. Szóval aki visz poggyászt az vagy aluzárasba vagy ne pakoljon be olyat ami fontos, inkább vigye fel kéziben, mert lopnak!
2018. febr. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!