Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen légitársasággal szerets...

Milyen légitársasággal szeretsz repülni?

Figyelt kérdés

Én a Lufthansa groupot kifejezetten szeretem, repültem már Swiss-sel, LOT-tal, Lufthansával is és mindegyik során minden rendben volt.


Mondjuk igazából nekem még egyáltalán nem volt problémám légitársasággal, néha egy-egy késés megesik, de szerintem ez természetes. A másik nagy csoportot, ami az Air France-ot és a KLM-et egyesíiti is szeretem.



2018. jan. 26. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Mindegy. A lényeg, hogy átszállás nélkül jussak el a célhoz. Vagy ha átszállásos, akkor minél normálisabb legyen a kettő között az idő. És persze az indulási idő is számít.

Ezek alapján döntök. Amelyik a legjobban passzol, azt választom. Nem légitársaságot keresek, amikor repülőjegyet veszek, hanem a legjobb járatot.

2018. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Az air france kivetelevel barmelyikkel.
2018. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na, mi volt az air france-szal?
2018. jan. 26. 22:28
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Nálam a Turkish Airlines volt eddig a nyerő.
2018. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Ahol éppen a legolcsóbb a repjegy. Még 10-15 órás repüléseknél is kinden további nélkül hajlandó vagyok lejjebb adni a komfortból, ha cserébe fele annyiba kerül a jegy. Így lehet 70-100 ezres retúrjegyekkel bejárni a világot :)
2018. jan. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
soha nem repültem velük de az állandó sztrájkolásuk miatt soha nem is fogom bekockáztatni őket
2018. jan. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Virgin Atlantic és Lufthansa a kedvenceim.
2018. jan. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Nálam alap, hogy a repülőgépeiknek két szárnya legyen. Nem egy, nem három és nem négy. A többi nem annyira fontos.
2018. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
én eddig csak az olcsókkal utaztam: easyjet, wizz, ryanair. nekem a repülő az repülő, ha elvisz Aból Bbe, elégedett vagyok. ebből következően az éppen legolcsóbban kínálót veszem igénybe. késés meg bármikor előfordulhat, a legdrágább légitársaságoknál is
2018. jan. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Ahogyan paran irtak, en is ar alapjan valasztom a repjegyet, es lenyegtelen, melyik legitarsasag visz el a celba. Repultem fapadossal, es komolyabb legitarsasagok gepein is. Egyetlen egyszer ert kellemetlenebb elmeny egy ma mar nem letezo legitarsasag gepen (Sky Europe). Nagyon bunkok, durvak voltak a legiutaskiserok a jaraton, az utasok fel is voltak haborodva. A legitarsasag nem sokkal kesobb csodot jelentett.
2018. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!