Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőtéri buszjáratot érinti...

Repülőtéri buszjáratot érinti valahol a 4-es metró?

Figyelt kérdés

2018. jan. 27. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Nem. A repteri jarat Kobanya-Kispest (alias KoKi) es a repter kozott jar, az M4 a kornyeken se jar.
2018. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ melyik repülőtéri járatra gondolsz. Az első a 200E-re gondol, de van a 100E is, ami érinti a Kálvin teret.
2018. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

A "reptéri busz" a hagyományos értelemben a 200E és valóban Kőbányáról indul, normál viteldíjas, 350 ft.

DE! Van a 100E - ez egy másfajta reptéri busz, a Deák térről indul, megáll ugyan a Kálvin téren, de csak fél óránként jár - egészkor és félkor indul a Deákról) és 900 ft a viteldíja - ez közvetlen a Liszt Ferenc Repülőtérre megy.

2018. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Miért vannak lepontozva a válaszolók, ha az igazat írták le???? A 200E valóban nem érinti sehol az M4 vonalát, de a 100E igen.
2018. jan. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Mert megint Óvodáűsok játszótere lett a Gyakori :-)

Komolyan mondom őszintén sajnálom ezeket a gyerekeket, akiknek ez a legjobb szórakozásuk, hogy másoknak kárt okozzanak.

Annyi szép és csodálatos dolog van az életben, annyi mindent lehetne csinálni, ami örömöt okoz, szórakozás, kikapcsolódás, stb - nem, ők itt ülnek a gép előtt és azzal "élvezkednek", hogy másokat "szivassanak".

Siralmas :-( Ráadásul kb. 5 éves értelmi szint - ezek meg tuti min. 7-8-osok, ha nem több.

A kérdező meg szívhatja a fogát, hogy kitalálja, mi jó és mi nem.

Kérdezőnek: mindegyik válasz jó és igaz, bármi van a %-nál.

2018. jan. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
van busz ami a Deák térre megy, az nem jó ?
2018. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én nem pontoztam le senkit, de nem is értem, egyrészt más miért pontozhatja le az én kérdésemre adott válaszokat, illetve azt sem értem, hogy valaki honnan látja azt, hogy lepopntozták? mert a százaléka ettől valószínűleg nem változott meg
2018. jan. 30. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!