Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair kézipoggyászt feladhatom?

Wizzair kézipoggyászt feladhatom?

Figyelt kérdés
Többször hallottam már, hogy mióta új kézipoggyász szabályzattal dolgozik a wizz, lehetőség van a kézipogyókat (amennyiben megfelelnek a méret és súlykorlátozásoknak) ingyenesen már a check-in pultnál feladni, és nem kell magammal rángatnom a reptéren. Tud valaki erről valamit?
2018. jan. 27. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is így tudom, de még nem próbáltam.
2018. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen, egy hete utaztam. Teljesen ingyen feladhatod a kis bőröndödet. Ráadásul ha feladod, akkor egy kézitáskát/ridikült felvihetsz magaddal(amit a bőrönddel egyébként nem lehetne együtt felvinni)
2018. jan. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez tuti, hogy akkor felvihetsz a picit?
2018. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen biztos, de csak akkor,ha feladod a kis bőröndöt. Fizetni nem kell érte,sőt még örülnek is neki,hogy nem foglalod a helyet a gépen.Kisbőröndöt és ridikült együtt nem vihetsz fel (kivéve ha veszel elsőbbségi beszállst, akkor mindkettőt felviheted). Így utaztam egy hete, oda-vissza úton.
2018. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi az infót, ez nem rossz!
2018. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!