Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Átszállás esetén a feladott...

Jancsika231 kérdése:

Átszállás esetén a feladott poggyász súlya mennyi lehet maximum, ha nem ugyanaz a légitársaság?

Figyelt kérdés
Air Chinaval repülnék először ahova maximum 32 kg-t lehet feladni majd Lufthansával mennék tovább, ahol a szabályzatban csak 23 kg van. Ilyenkor a kevesebb számít vagy az első út? Illetve a poggyászért érte kell mennem vagy átpakolják?

2018. jan. 31. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindegyiknél az számít amit ök kiírnak!!!

Az Air Chinara feladhatjátok a 30 kg-t a Lufthansán meg ráfizettek, vagy összesen max 23 kg-t visztek.


Mi pl a babakocsival jártunk így. Minden reptársaságbnál ingyenes kivéve a Maldivi hidroplános társaságnál, így ott kellett helyben fizetnünk.

2018. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha sikerül átszálló jegyet venned, akkor az első a lényeg.

Ha csak két külön jegyet, akkor a kisebb a limit.

2018. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Átszálló jegynek számít az, ha az útra egyben vásároltam meg a repjegyet és nem külön-külön foglaltam a két légitársaságnál?
2018. jan. 31. 13:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ajegyed úgy vetted, hogy A-bol C-be és B volt feltuntetve, mint átszállás, akkor a 32 kg jó lesz. Ha multicity opciót választottál, ahol A-bol B-be, majd C-be utazol, akkor az elso útra a 32, a másodikra a 23 lesz érvényes
2018. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az előbbiként lett megvéve a jegy. Köszönöm a segítséget.
2018. jan. 31. 15:46
 6/6 anonim ***** válasza:
igy van, ha egyben van a jegyed, akkor az szamit amivel eloszor repulsz, az atszallasnal a csomagot atrakjak a csatlakozo jaratodra (kiveve az USAban) de szerintem nem az USAba jossz China-val ugye? ;)
2018. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!