Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyivel előbb kötelező, és...

Mennyivel előbb kötelező, és mennyivel előbb érdemes kiérni a Stansted-i reptérre, ha egyébként on-line check-in-t megcsinálta az ember?

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Nem ismerem ezt a repülőteret, de mint mindenütt másutt, tengerentúli utazás esetén 3, Európán belüli útnál 2 órát szoktak javasolni. Indulás előtt fél órával nyílik a kapu, 10-15 perccel később zárják. Nincs olyan, hogy kötelező kiérni, ha lekesed a gépet, nem utazol el, ez ilyen egyszerű. Nagyforgalmu repülőtéren illetve zsúfolt időszakban plusz egy órát javasolnak
2018. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Stanstead nem annyira zsúfolt, mármint... na jó, ez változó. Én próbálom általában tartani a két órát, de volt olyan, hogy az éjszakai buszok miatt és az ellenőrzés miatt "márpedig folyadék van az ön táskájában!" tíz percem volt kapunyitás előtt. Előbb kiérni amúgy azért jobb, mert ha nem priority jegyed van, akkor állhatsz a sor végén/közepén, és simán előfordulhat, hogy a hátizsákodat is az alsó csomagtérbe teszik, mert a gépre már nem fog felférni.
2018. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 2 órával előbb szoktam. Forgalomtól függ,a 2 óra mindig elég. Csak van olyan amikor egyből kell menni felszállni meg van olyan amikor fél-1 órát ülök még kapunyitásig.
2018. febr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!