Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Gyerekeknek repülőút előtt...

Gyerekeknek repülőút előtt van valami amit érdems adni, hogy felszálláskor ne hányjanak? Van ilyen kis kiszerelésben valami, amiben csak két alkalomra van tabletta oda-vissza? 5éves

Figyelt kérdés
Dedalon tudom hogy van, de hatéves alatt, csak kúp. Valami enyhébb nincs?

2018. febr. 6. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szükseges egyaltalan begyogyszerezni a gyereket utazas elött?

Ügyelj arra, hogy igyon elegendö folyadekot (szensavas, cukros lötyik helyett inkabb vizet) es egyen olyat, ami nem gerjeszt tulzott mertekben gyomorsavat.


Az is segitseg, ha ablak mellett ül es fokuszalhat fix pontokra fel- es leszallaskor.

2018. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Èn is csak akkor adnék bármit is a gyereknek, ha már hányt kimondottan repülön. Leszálláskor sokkal jobban mozog a gép, mire oda érsz a célországba már nincsen hatása.


Viszont ha mindig hány buszon, autóban, repülön akkor menj el orvoshoz vele. Kérdés, hogy muszáj-e neki utazni veletek...

2018. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy meg sem fogja érezni. Nem kell semmit sem adni neki előtte.

Sokat repülök, pár hónapos babától nagyobb gyerekekig, mindig vannak gyerekek a gépen. Semmi bajuk. Egyébként felnőttet sem láttam még soha rosszul lenni vagy hányni.

2018. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek élvezni fogja és nem fog pánikolni, kivéve ha átragad rá az anyjáról.
2018. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szemük se rebbent a gyerekeimnek az első repülésükkor. Teljesen igaza van vmelyik előttem szólónak, te ne pánikolj feleslegesen. Rágógumi jó lehet és B6 vitamin hányingerre max.
2018. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!