Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lázasan lehet utazni a repülőn...

Lázasan lehet utazni a repülőn, vagy meglátják a hőkamerán és azt mondják szálljak le betegen?

Figyelt kérdés

2018. febr. 6. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted normális dolog végig fertőzni gyanútlan utasokat??!
2018. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meglátják a hőkamerán és azt mondják szállj le betegen.
2018. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Mivan? XD hahahahahahahah dehogy! Persze h mehetsz! Es is betegen jottem mentem multheten.. majdnem meghaltam kb de muszaj volt mert munka stbstb
2018. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Buszozni meg metrozni se szabad betegen?😂 fu foleg villamosozni! Az mar feler 4es szabadsagvesztessel.. amugy meg vannak betegsegek amikor nem lehet pl ha ebolas vagy mert akkor vaszleg karantenban vagy vagy ahm ha terhesseged utolso szakaszaban vagy mondjuk az meg nem betegseg
2018. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy leszállítanak, de tényleg nem jó dolog megfertőzni a többi utast. Viszont biztosnági ellenőrzésnél kiszúrhatják, hogy furcsán viselkedsz, annyi, hogy akkor külön megmotozhatnak
2018. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a probléma, hogy a betegségek 90%-a már a tünetek megjelenése előtt fertőz. Szóval ha nem is teljesen felesleges biztonsági intézkedés (mert pl. az ebolát ki lehet szűrni, de az errefele nem endémiás), túlzottan sok értelme nincsen.
2018. febr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!