Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A ryanair -nél, hogy lehet...

A ryanair -nél, hogy lehet laptopot vinni a kézipoggyászba'?

Figyelt kérdés

2018. febr. 6. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Bele kell rakni.
2018. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na neü mondod....

De mivel a kis bőröndöt nem lehet felvinni az utastérre, csak a kis táskát, amibe meg nem fér bele mert csak 35x20x20 centis lehet....

2018. febr. 6. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a kis taska meret humbug (igen, megvan az elvi lehetosege, hogy egyik naprol a masikra kikenyszeritsek), a fo kriterium, hogy beferjen elotted az ules ala, ezert a tipikus "sulis taska", amiben elfer egy laptop, teljesen megfelel.
2018. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a 35x20x20 az úgy van, hogy képzelj el egy ilyen méretű téglatestet, ami felül nyitott. az a lényeg, hogy abba bele tudd tenni a laptoptáskádat. ezt megteheted úgy, hogy átlósan rakod bele, meg akárhogy, úgy meg pont elfér. amúgy én nem is egy laptoptáskát vittem, hanem egy hátizsákot, amibe pont belefér a laptopom, és még egyéb dolgokat is raktam a hátizsákba, és nem szóltak.
2018. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


ilyen. de én amúgy a budapesti reptéren egy darab ilyet nem láttam, szóval esélyem se volt belepróbálni, így meg eléggé nehéz megtudni hogy most mit szabad és mit nem, ráadásul szerintem az emberek 90%ának hasonlóan fogalma sincs róla, hogy ez a kistáska hogy működik.

2018. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az sulis táska jóval nagyobb,

A laptopom 33x23x0,5 cm ....

2018. febr. 6. 22:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, az teljesen jo.
2018. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként november óta ilyen a Ryanair sizer, a tetejébe kellene beleférnie a kisméretű kézinek, de azzal tényleg nem szoktak ennyire kekeckedni, amíg csak 1 db van nálad.

2018. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!