Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Holnap repül a család külön-kü...

Holnap repül a család külön-külön, és jól látom, hogy gyereknek "ha csak az egyik szülőjükkel vagy gondviselőjükkel utaznak, a másik szülő által aláírt "Affido"-t be kell mutatniuk. Hol van ez? Mi ez?

Figyelt kérdés

2018. febr. 7. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a Berni Nagykövetségen kellett kérni, mikor repültem a gyerekkel haza.


A férj és két tanú aláírásával ellátva, hogy nem lopom a lányomat :D

2018. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mármint a formanyomtatványt, vagy azt mondod, hogy alá kellett írja még valami közjegyző is?


holnap hajnalban utaznánk és nagyon gáz, mert közjegyzőt nem tudunk szerezni de persze alá tudjuk írni tanúkkal

2018. febr. 7. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kellett közjegyző, bementünk a Berni Nagykövetségre, kértünk egy papírt (fejből meg nem mondom, mi a neve). Rajta voltak a gyerek adatai (meg az enyémek), aláírtam én, apja, meg két tanú.
2018. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és hány példány kell, mert találtam egy sablon pdf-et, amire azt írja 5 példányban, ugyanakkor valaki azt mondta, hogy ezt nem kell odaadni, csak lobogtatni, szóval nem értem
2018. febr. 7. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!