Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha az ember gyerekének van...

Ha az ember gyerekének van egy kis hőemelkedése, akkor nem fogják felengedni a repülőre?

Figyelt kérdés
ezt látja a hőkamera? kell bármi igazolás egyébként a gyereknek?

2018. febr. 7. 15:52
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
64%
Igen látja es emiatt azonnal karanténba zárják!
2018. febr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fogják, és az még a jobb eset ha itthon fordítanak vissza, mintha a célállomáson.
2018. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

A hokamera latni fogja, de ha elotte az ember gyereke bemegy a mosdoba es hideg vizzel atmossa az arcat (foleg a homlokat) es ugy megy at a vizsgalaton, akkor a hokamera nem fogja erkezelni a lazat. A hoemelkedest meg plane nem.

A homakerat foleg olyan orszagokban hasznaljak, ahol az Ebola es egyeb betegsegek veszelyt jelentenek ezert a lazas utasokat tovabbi egeszsegugyi vizsgalatnak vetik ala, de a hokamerat a hideg vizes mosakodassal ki lehet trukkozni, foleg akkor, ha csak hoemelkedesrol van szo.



[link]

2018. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Milyen hőkamera? :’D Ez már a második ilyen kérdés amit olvasok ma, de én még sosem hallottam eddig ilyenről. Utaztam már betegen én is, sőt, nagyon sok ember utazik így. Nem szólnak. (Meg akkor pl buszon sem utazhatnál mert hőemelkedésed van?)
2018. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azert mert te meg sosem hallottal rola meg letezik :D


nezd meg az elozo kommentemben a linket, van egy foto hogy hogyan is nez ki a kepernyon az infravoros kep

vagy itt van ez:

[link]


(a fenti cikkben is irjak, hogy foleg azsiai es afrikai orszagokban hasznalatosak ezek)

2018. febr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, jó, azt megértem, hogy az ilyen Ebola-fertőzött környékeken van, de Európában is?
2018. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!