Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kézipoggyászon felül kézben...

Kézipoggyászon felül kézben vihetek repülőre valamit?

Figyelt kérdés

Szombaton utazom a Wizzairrel, és lesz feladott poggyászom is, kézipoggyászom is (nagy 10 kg-os, meg a kicsi, ülés alatti is) de sajnos már egyikbe se fér bele egy ajándékba szánt plüss mackó (kb 50 dkg, és akkora mint két doboz nagy popcorn - nem tudom mihez hasonlítsam :D ). Szóval felvihetem kézben?

Első repülés, a válaszokat előre is köszönöm!



2018. febr. 8. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Wizzair poggyász szabályzata alapján nem viheted fel, én nem kockáztatnék a helyedben. A beszállókapunál meg fognak kérni arra, hogy tedd bele a plüss mackót a kézipoggyászodba, ha ez nem sikerül büntetést kell fizetned.
2018. febr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. febr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem viheted fel, sőt, ha nem fér be a 2 kézipoggyászodba se, akkor akár feladatják Veled, az meg igen sokba fog kerülni.

Javaslatom: ha fontos a maci, akkor szedj ki valamit a legnagyobb csomagodból és abba gyömöszöld bele. A maci bírja - majd kisimul, ha megérkezett :-)

2018. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem fér be a maci, vigyél csak egy bocsot...
2018. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!