Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van olyan úticél, ahová...

Van olyan úticél, ahová nyáron is 5 ezer körül van egy útra a repjegy Budapestről?

Figyelt kérdés
2018. febr. 11. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy csomó. Wizzair ryanair weboldalán találsz több infót.
2018. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. Ha rugalmasabb vagy az időpont tekintetében akkor még nagyobb eséllyel találsz repjegyeket. Milánóba rendszeresen olcsók, de Rómába, Barcelonába is jutottam már el 10.000 alatt oda-vissza. Ahogy az előző írta wizz, ryanair akár ha megoldható és nincs nagyon messze még Pozsonyból is nézhetsz jegyet(Andalúziába nem egyszer mentem onnan, nagyon kedvező áron,még úgy is hogy az odajutással számolni kell). Ha rugalmatlan az időpont,mondjuk előre tudod hogy neked csak x időponttól y-ig jó, plusz 1 adott helyre szeretnél menni ezek mind csökkentik az esélyt hogy pont arra az időpontra pont arra a helyre találsz repjegyeket DE: nem lehetetlen :) Sok sikert!
2018. febr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindig vannak ilyenek, és nem csak Charleroi és Milánó, hanem sok-sok más hely is.

Hogy mondjak példát, Albánia most is van 3000 forintért nyárra, de időközben lesz még egy csomó jegy, csak várnod kell pár hónapot.

2018. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyáron a tengerparti célok a drágábbak. Várost látogatni egész olcsón el lehet jutni ilyenkor (is).

Én Svédországban és Olaszországban is többször voltam 10 ezer alatti oda-vissza repülőjegy árral.

2018. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!