Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 1 karakter elírás Lot légitárs...

1 karakter elírás Lot légitársaság (usa-ba szól a jegy) gond lehet belőle és mennyiért módosíthatom?

Figyelt kérdés

a nevem utolsó karaktere az útlevélben C a foglalásnál az utolsó karakter C mellet van egy Z is


(a magyar telefonos ügyfélszolgálat nem tudot felvilágosítást adni és én meg nem beszélek angolul mert egy lengyel számot kelet volna hívnom)


2018. febr. 14. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudnal bovebb informaciot adni? Interneten foglaltal jegyet es elirtad? Vagy a LOT hibazott? Nagyon lengyelesen nez ki az a hiba, mert lengyelben szokatlan maga a C betu a vegen, CZ pedig gyakori.

LOTnak van egy E-mail cime: lot_info@lot.pl, ott meg lehetne kerdezni.

Kulonben nem hiszem hogy eszre fognak venni egy ilyen aprosagot

2018. febr. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a segitseget

Interneten foglatuk es mi hibaztunk :(

2018. febr. 15. 00:41
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Ha kuldesz nekem (privatban, termeszetesen) reszletes informaciot, jegy szamat, nevet, tudok E-mailben megerdeklodni LOT-nal, ha angol nem megy. Talan valaszolnak is.

De meg vayok gyozodve, eszre se veszik a dolgot. Nem mintha mas vezeteknevet irtad volna.

2018. febr. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 karakter hibaig mindenhol elnezik
2018. febr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, az ingyen van. Én pont így jártam az egyik foglalásomkor, csak nekem meg lemaradt két betű a vezetéknevemből. Felhívva ingyenesen átírják.
2018. febr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp jelezni kell a légitársaságnak!

Amennyiben utazási irodánál vetted a jegyed, ők megteszik a jelzést a légitársaságnak. Ha közvetlenül a LOT-tól vetted, mindenképp jelezd nekik írásban. A nevet kiállítás után nincs lehetőség módosítani, az egyetlen opció, hogy check-in infóba beírja a légitársaság a foglalásod mellé a rendszerben. Ezt vagy elfogadják, vagy nem. Európán belül nem lenne nagy gond, viszont az USA-ba nagyon szigorúan nézik, nem vagyok benne biztos, hogy felengednek.

2018. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
+ annyi, hogy telefonon is vedd fel velük a kapcsolatot a gyorsabb ügyintézés érdekében
2018. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget a 3. hozzászólnak külön is köszönöm hogy le-emailzta volna nekem de sikerült megoldani (60 EURO-ba került :) )
2018. márc. 5. 22:27
 9/9 A kérdező kommentje:
és azt az információt kaptuk a LOT-tól az USA-BA nem utazhatunk 1 karakter eltéréssel sem
2018. márc. 5. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!