Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A feladott és/vagy a kézipoggy...

A feladott és/vagy a kézipoggyászban vihetek magammal protézis ragasztót? WizzAir

Figyelt kérdés

Sajnos szükségem van a mindennapokhoz erre és nem igazán tudom, hogy ez most gyógyszernek számít-e vagy nem. Mennyit vihetek magammal, hogyan kell pluszban becsomagolni. Melyik poggyászban kell szállítanom?

Hosszú ideig leszek az adott országban, és ahogy néztem az interneten, nem is egyszerű ezt beszerezni kint. Továbbá, hogy mennyit vihetek belőle? 1-2 doboz vagy 8-10 doboz? Max 10x70g = 700 g maximum gondoltam

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.



2018. febr. 16. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

A feladott poggyászban nagyjából azt viszel, amit akarsz, nyilván bombát, ilyesmit nem szabad. Abba a csomagodba úgy teszed, ahogy akarod, nem kell pluszban becsomagolni.

Mivel grammot írtál, azt gondolnám, hogy ez valami por, így aztán a kézipoggyászban is viheted. Nálam mindig van gyógyszer (fájdalomcsillapító, görcsoldó, ilyesmi), sosem jutott eszembe, hogy kivegyem a táskámból, ha repülök.

2018. febr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kiszerelése és maga az állaga is pedig olyan, mint egy sima fogkrémnek. A tubus mérete is megegyezik. Sőt a fogrémek általában 100 és 125 ml. A rögzítő krém pedig 70g (grammban van megadva). Teszek belőle maximum mindkét poggyászomba. Köszönöm, hogy segítettél.
2018. febr. 16. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!