Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen az első repülés? Van...

Milyen az első repülés? Van félni valóm?

Figyelt kérdés
Oroszországba fogok majd menni, 3 óras lesz az út. Félek, hogy nem megy majd minden rendben. Milyen volt neketek, féltetek? Gyorsan elment az idő, nem volt semmi gáz?
2018. febr. 19. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mitől félned, az elején a felszállás lesz izgalmas meg kicsit félelmetes aztán amikor már fent van akkor lenyugszol teljesen, a levegőben nagyon unalmas tud lenni főleg 3 óra, de mégis jobb mint mondjuk autóval két napot utazni :D. A leszallas is izgi még. Attól függ milyen típus vagy, van akinek teljesen közömbös az első repülés is, van aki meg retteg tőle, de semmi extra nincs benne, én kb évente kétszer repülök és már nagyon hozzá szoktam, már nem is izgulok tőle. A legbiztonsagosabb közlekedési mód
2018. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én féltem, mert nem tudtam elképzelni, hogy milyen lesz.

De semmi különös, olyan, mintha egy vonaton ülnél.

Felszállást, leszállást lehet érezni, de akkor sem voltam rosszul. Sőt, soha senkit nem láttam még rosszul lenni, pedig azóta már rengeteget repültem. Én viszek magammal könyvet, vagy aludni próbálok.

2018. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És attól, hogy lezuhan a gép attól féltetek?
2018. febr. 19. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem féltem az elején sem, hohy lezuhanna. Gondolj arra, hoga ezerszer több félni valód van egy autóban hogy bármikor belétek jöhet valaki.
2018. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Felemelő érzés ;)
2018. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Nem féltem, baromi jó buli ;)

Gondolj arra, hogy ez egy olyan lehetőség amivel kevesek élhetnek.

A reptéren is szépen le van vezetve, merre kell menned, nem bonyolult csak sokan rástresszelbek. Visszafelé szerintem már élvezni fogod, majd írd ide milyen volt :)

2018. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NopeAndDope válasza:

A gépek nehezen zuhannak le

Evente max 1-2 naponta több száz gép száll fel és le statisztikailag nagyobb eséllyel halsz bele abba ha leesel a díványról

2018. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!