Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Repülés, repülőjegyek

A kérdés

Ha az aprópénzt beleteszem a kézipoggyászomba az nem gond? Kb.2 ezer forint.

Pénztárcát nem viszek, mindent (jegy, pénz, útlevél) egy kis táskába rakok bele, amit belehelyezek a kézi poggyászomba.

2018. febr. 28. 17:58  Privát üzenet  

A válaszok
Szerinted te vagy az aznap utazok közül az egyetlen, akinel penz van? Komolyan?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2018. febr. 28. 18:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nyilvánvaló, de mivel fém, elbizonytalanodtam, hogy ki kell e venni a poggyászból?

# 2/10Időpont 2018. febr. 28. 19:09 Privát üzenet

A kistáskát amiben a jegy, pénz, útlevél van, kiveszed a kézipoggyászból és külön rakod a tálcára. Akkor tuti nem lesz gond. A lényeg, hogy ne a kabát vagy nadrág zsebedbe legyen az apró.

Rajtad ne legyen fém, az a lényeg.

Ellenőrzés után visszateheted a kézipoggyászba vagy a sebedbe.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2018. febr. 28. 19:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na erre gondoltam én is. Hogyha a poggyászban marad, nem biztos hogy jó megoldás. Köszönöm :)

# 4/10Időpont 2018. febr. 28. 19:30 Privát üzenet
Nem gond, sőt, érdemes az összes pénzedet felvinned magaddal, nehogy ellopják a rakodók.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 2018. febr. 28. 20:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Fel is viszem a gépre. Csak egy kézipoggyászom van.

# 6/10Időpont 2018. febr. 28. 21:02 Privát üzenet
igen a kézipoggyászban legyen az apró, ne a zsebedben, mert az átvilágításkor sípolni fog, és akkor ki kell pakolni a zsebed. ezt előzd meg.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2018. márc. 1. 15:40 Privát üzenet
Miért lenne gond? Miért ne lehetne a kézipoggyászodban fém?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2018. márc. 1. 16:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tudom, valamiért eszembe jutott. De igen, lehet benne, minden rendbe volt. :) Megúsztam a tanítást is. :D

# 9/10Időpont 2018. márc. 2. 17:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

*Tapizást

Automata javítás

# 10/10Időpont 2018. márc. 2. 17:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy osztrák ATM-ből forint alapú számlához tartozó kártyával ki tudok venni gond nélkül eurót?
Új laptopok közül milyeneket tudnátok ajánlani 130000-170000 forint között, amiken gond nélkül elmennek régebbi játékok (pl. Gta San Andreas, Cod2, Cod4), esetleg pár újabb is?...
A bet365 oldalon, ha euróban fizetek be, akkor ebből nem lesz gond ha forint alapú a fiókom? Simán fog menni minden? Ha igen, hol találom meg a pontos árfolyamot?
Paypol utalásnál nem veszi le a hozzákapcsolt forint számláról. Csak zárolta, az utalás maga nem jött létre. Mi a gond?
Mit tehetek ilyenkor? Van pár aranykorona földem amit el szeretnék adni (kb 360 ezer forint értékben és már fel is ajánlotta valaki hogy megveszi), de még kiskorú vagyok.
Van egy gyönyörűséges tetoválásom mellkastól egészen csuklóig. Egy koi ponty hozzá való kiegészítővel. De tényleg mondom lélegzet elállító 250. 000 forint volt. De megérte az...

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Repülés, repülőjegyek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!