Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Emirates vagy Lufthansa?

Emirates vagy Lufthansa?

Figyelt kérdés
A nyáron Japánba repülök és még nem döntöttem,hogy melyikkel menjek.Hol szállnék át?Melyiket ajánlanátok?

#repülés #Lufthansa #légitársaságok Fly Emirates
2018. márc. 12. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Én az Emirates-et tenném az első helyre, bár Japánba én eddig még nem mentem velük. A Lufthansa is jó légitársaság szerintem, velük voltam is már Japánban, nem volt semmi probléma, kellemes út volt. :)
2018. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Én is utaztam mindkettővel, mindkettő oké, nekem az Emirates egy hajszálnyival jobban bejött, de ez szubjektív.:-) Szerintem azt nézd meg, hogy az indulási/érkezési idő, átszállás időtartama alapján melyikük járata kényelmesebb neked.
2018. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Mindkettő csúcs légitársaság. (Bár Japánban még pont nem voltam.)


Talán úgy fogalmaznék hogy a Lufthansa olyan mint autóknál a Porsche, Emirates meg mint a Ferrari. Tehát Emirates jobb, de ha a Lufthansa olcsóbb vagy gyorsabb akkor azt választanám.

2018. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Azzal, amelyikkel rövidebb az út.
2018. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Qatar.. :D
2018. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lencsefőzelék ***** válasza:
66%
Én egy-egy szóközt ajánlok az írásjeleid után.
2018. márc. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Pont ez a két légítársaság akiknél nem a minöség lenne a válsztási feltétel, hanem(ahogy a 2-es írta), hogy melyik mikor indul érkezik, és az átszállásnál mennyit kell várni.


Minöségre mindegyik egyforma.

DE én Maldívra utaztam Emiratessel, és nem voltam nagyon oda érte, elötte már repültem sok sok nagy társasággal, és a végén igazából nem találtam külömbséget se étel se szerviz közöttt...

2018. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiknek akkor éppen jobb az indulási ideje, érkezési ideje, csatlakozása, időtartama, ára.
2018. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!