Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repulogepre melyik fajta...

Repulogepre melyik fajta eldobhato borotva viheto fel?

Figyelt kérdés
Mert vannak azok az eldobhato borotvak, amik csomogba vannak es tobb van bennuk, meg van olyan ami csak 1dbos! Lehet, hogy hulye kerdes, de eloszor repulok! Elore is koszonom:)
2018. márc. 18. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Elhiheted, hogy a repulo egyetlen szemelyzete sem torodik azzal, hogy mivel szortelenitesz.
2018. márc. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
A repulore kezipoggyaszban egyiket sem viheted fel. Viszont a borondben amit feladsz, barmelyik fajta lehet.
2018. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felviheted, mindegy hány darab van a csomagban.
2018. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Aki lepontozott annak csak gratulalni tudok... probaljon felvinni kezipoggyaszban borotvat, meglatjuk mit szolnak hozza az atvilagitasnal!

2. valaszolo vagyok

2018. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem fognak szólni, mivel nem tiltott.
2018. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eddigi 100x repulesem alatt jo par tucat repteren... a kutyat sem erdekelte.
2018. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel kulfoldon elek, rendszeresen repulok, es kepzeld volt eset, hogy konkretan elottem alloval dobattak ki ott helyben a borotvat! Nem en talaltam ki, hogy nem lehet...
2018. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja most latom hogy konkretan eldobhato borotvarol irt a kerdezo. Ezen atsiklottam. Akkor viszont nem szoltam. A rendes kiveheto pengeju borotvat nem lehet felvinni csak.
2018. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így van, rendes pengét nem lehet felvinni.
2018. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!