Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol érdemes repülőn utazni?...

Hol érdemes repülőn utazni? Középen, hátul, elől?

Figyelt kérdés

2018. márc. 20. 10:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy a szárny közelében? Ha igen előtte vagy utána?
2018. márc. 20. 10:18
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
nagyon sokat repültem már, van ezer elmélet, őszintén, én nem vettem még észre különbséget. ha a szárny felett ülsz, nem látsz ki, ha ablak mellett ülsz, ezért én pl. szeretek nézelődni és kinézni, ezért ablak mellé és nem szárny közelébe szoktam ülni. de más meg mondjuk wc-re akar menni út közben, vagy felállni időnként, akkor érdemesebb középre ülni. ha előbb akarsz kaját, akkor meg előbbre ülni. Na meg business class kényelmesebb. De ha ezek nem számitanak, akkor leginkább az a fontos, hogy szerencséd van-e és normális szomszédot fogsz-e ki magad mellé.
2018. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Illetve vannak olyan sorok ahol székkiosztás el van csúszva az ablakkiosztáshoz képest, ezért rosszul látni ki, illetve a hely is picit szükösebb a merevítő elem miatt. Viszont ezt nem nagyon tudni előre, hogy melyik sorok ezek, csak ha már kifigyelted korábban.
2018. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Az elöttem ülök jól leírták.


Rövid úton, kézipoggyásszal szeretek mindig elöl az út mellett ülni, hogy minél elöbb szabaduljak...


Gyerekkel, nem hátrány ha a wc nem túl messze van, és a kifelé út sem túl nagy.

10 órás úton gyerekkel a 4 hely egymás mellett a mi részünk, mert középpen a gyerekek mi meg a két szélén, így jól eljátszanak.


Egyzser a leghátsó sorban utaztam és az nagyon rossz volt, mert ott szükebb minden és mindenki a fenekét nekem tolta...

2018. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
És ha esetleg félsz a repüléstől vagy rosszul szoktál lenni, akkor leghátul nem ajànlatos szerintem. Nem sok a különbség de azèrt ott mégis jobban felràzza a gyomrot, de lehet, hogy ez is csak velem fordult elő, ne kövezzetek meg, ha hülyeséget ìrok. Elöl jobb a kènyelem miatt is, meg gyorsabba kijutsz, wc, kaja előbb jut oda stb amit màr leìrtak előttem is. :)
2018. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha megvan hogy hova mesz, milyen legitarsasaggal, akkor a seatguru weboldalon meg tudod nezni a szekek kiosztasat.

En mindig ezt hasznalom mikor jegyet foglalok. Szeretek ablak mellett ulni, de csak akkor, ha az ablak mellett 2 szek van. Ahol az ablak mellett 3 ules van, az nem jo, mert egy hosszabb uton, minimum egyszer (neha tobbx) ki kell mennem wc-re es kenyelmetlen 2 embert felallitani, hogy en ki tudjak menni. Ilyenkor inkabb a folyosora ulok. Lehetoleg nem a wc-hez kozel, mert neha sorban szoktak allni az emberek a wc-hez, es akkor ott allnak melletted, lokdosik a vallad.

Illetve a konyhat is szeretem elkerulni, mert ott meg a legikiserok zorognek meg maszkalnak.

2018. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!