Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ahhoz, hogy pilóta lehessek...

Ahhoz, hogy pilóta lehessek milyen végzettségek szükségesek?

Figyelt kérdés
Milyen végzettségek szükségesek hozzá, mennyire megterhelő, és hány évbe telik kb.. hogy azzá válhassak? Diplomát minden féleképpen szeretnék majd. 15/l

2018. márc. 24. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elkezdeném a vitorlázó repülést, és ha az megy akkor lehet váltani motorosra, és így tovább..

Ez egy hosszú folyamat.

A forma1-es pilóták is mind gokarton kezdték..

2018. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Valóban jó ötlet az előző válaszoló által leírt módszer, de egyetemen is lehet pilótának tanulni, 7 félév a képzés, de ahhoz előtte érettségi és angol nyelvvizsga szükséges. Ott nem elvárás, hogy legyen bármiféle gépre jogosításod.
2018. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok idő, és rhadt költséges.


Én helikopter pilóta akartam lenni... 2-3 misinél KEZDŐDIK a dolog, úgyhogy elég gyorsan "hagyjuk".

2018. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Drága drága, Nyíregyházán egyetemen a pilótaképzés ára 7 félévre 16,4 millió forint ha jól emlékszem, viszont lehet rá felvenni diákhitelt, egyetem után pedig a fizetésedből simán vissza tudod fizetni.
2018. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!