Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan tudnám kifizetni a...

Hogyan tudnám kifizetni a repülöjegyet ha a foglalásnál véletlenül forint szerinti utalást igényeltem de magyar számlával nem rendelkezem? Wizzair

Figyelt kérdés
Azt történt hogy ki kell választani a wizzair repülöjegy fizetésnél hogy milyen pénznemben fogok fizetni. De svéd korona helyett véletlen magyar forintot jelöltem és most a foglalásnál magyar forintba írja a fizetendö összeget. Azonban magyar számlával nem rendelkezem és nem tudom csak koronában kifizetni a jegyet és sehol sem tudom megnézni mennyit kellene fizetnem átszámolva koronába. A foglalást nem szeretném visszavonni mert akció volt és sokkal olcsóbban tudtam hozzájutni a jegyhez. Szóval hogyan tudnám megnézni hány koronát kellene átutalnom? a segítséget elöre is köszönöm!

2018. ápr. 13. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A wizzair honlapján elég hamar megtaláltam a választ:


[link]


"JÁRATOT FOGLALTAM, ÉS A BANKI ÁTUTALÁST VÁLASZTOTTAM, DE MÉGIS HITELKÁRTYÁVAL SZERETNÉK FIZETNI. LEHETSÉGES EZ?

Új foglalást kell indítania az aktuális viteldíjakon, ha mégis hitelkártyával szeretne fizetni."


Ugyan innen egy másik infó:

"BANKI ÁTUTALÁS ESETÉN MIKOR KELL ÁTUTALNOM AZ ÖSSZEGET?

A fizetésnek a foglalást követő 24 órán belül kell teljesülnie. A foglalás visszaigazolása 4–5 napot is igénybe vehet."

2018. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja hogy utalni szeretnéd mégis, csak svéd számláról. Amikor kezdeményezed az átutalást, akkor észre kell hogy vegye a rendszer hogy nem svéd koronás számlára utalsz és akkor elvileg fel kell hogy ajánlja, hogy forintban add meg az összeget (és hogy az átutalás teljes költségét te állod, ez nem egyértelmű nemzetközi utalásnál).

Viszont 24 órán belül garantáltan nem fog megérkezni a lóvé.

2018. ápr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel ahogy látom a közleménybe irt kód alapján azonosítják az utalást, valószínűleg egyszerűbb, gyorsabb és olcsóbb is lenne a transferwise.com-al utalnod.

A 24 órás határidőt viszont tényleg komolyan veszik.

[link]

2018. ápr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 24 órát nem veszik komolyan, több napig tartják. Nincs itthon ismerősöd, rokonod, aki tudna segíteni?
2018. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!