Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha van egy hátizsákom, ami...

Ha van egy hátizsákom, ami nagyobb, mint a megadott méret, de kisebb, mint a kézipoggyász, akkor felvihetem úgy, mint poggyász?

Figyelt kérdés
Köszi a választ!

2018. ápr. 30. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem.
2018. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, ha nem tiszta.

A lényeg, hogy úgy szeretnék elutazni hosszabb időre, hogy nem huzok magan utan egy kézipoggyászt, csak egyszerűen egy hatitaskaval. De ez a hatitaska nagyobb a megengedett méretnél. Igy ezt adnám fel, mint "gurulós" kézipoggyászt, mivel abba a méretbe belefér még. A kérdés pedig, hogy van e ilyen opció?

2018. ápr. 30. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan kategória, hogy gurulós kézipoggyász. Nagy méretű kézipoggyász van (már ha arra gondolsz), aminek meg van adva a mérete és esetleg a maximális súlya (utóbbi nem mindenhol). Aztán hogy az gurulós bőrönd, hátizsák, fiókos szekrény vagy papírdoboz, azzal már nem foglalkozik senki. Lényeg, hogy a reptéren lévő keretbe beférjen. Hátizsákok a puha anyaguk és az összenyomhatóságuk miatt amúgy is jóval könnyebben beletuszkolhatók, sokszor még akkor is beleférnek, ha amúgy nagyobbak, mint szabadna.
2018. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok a hülye, de még mindig nem értem mit szeretnél.


Az teljesen mindegy, hogy gurulós bőröndöt viszel vagy hátizsákot, kézipoggyászként akkor viheted fel ha belefér a súly/méret limitbe. Ugyanez igaz a feladott poggyászra is.

2018. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 kezipoggyasz van, aminek x x x a merete. Hogy ez tescod szatyor vagy turazsak vagy gurulos borond az senkit nem erdekel. Az egyetlen ami szamit hogy bele kell fernie a megadott meretekbe. Nem szamit hogy nem gurulos borond. Nem csak a gurulos borond a kezipoggyasz.
2018. ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden tiszta, köszönöm!
2018. máj. 1. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!