Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Emiatt érdemes elsőbbségi...

Emiatt érdemes elsőbbségi beszállást venni (Ryanair)?

Figyelt kérdés
Mivel csak néhány napra repülök Nürnbergbe, egy kis hétvégi táskába beleférnek a cuccaim. Amennyiben nincs elsőbbségi beszállásom, tudtommal a Ryan-es gépekre csak egy nagyon kicsi (35x20x20) kézipoggyászt lehet felvinni. Én mindenképpen azt szeretném, hogy ez a táska fent legyen velem a fedélzeten, az előttem lévő ülés alatt. Barcelonába már mentem korábban (akkor a "félelem" miatt vettem elsőbbségit), s simán befért az ülés alá a táska, viszont jelentősen nagyobb, mint a Ryan által megadott mérethatár (az enyém 19x30x43 cm). Jelenthet ez így problémát, ha ténylegesen (tapasztalat alapján) befér az ülés alá? Vagy inkább vegyek csak ezért elsőbbségit erre az útra is?
2018. máj. 5. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Ha teljesen biztosra akarsz menni, akkor vegyél elsőbbségit.
2018. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
En nem vennek, mar sokszor repultem "tipikus meretu" hatizsakkal, ami joval nagyobb a megadott meretnel, nem volt gond. De ez egy kockazat, amit bevallalok, senki sem tudja garantalni, hogy nem a te jartodon fognak beszigoritnani.
2018. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Ha azt a táskát össze tuod nyomni akkorára, hogy a 35x20x20cm-es méretbe beleférjen tutira felviheted. Egyébként a nagyobb méretű kézipogyó méretét nézik inkább
2018. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Az első válaszoló adta a megfelelő választ. Az utóbbi időben az olyan csomagokat is küldik a csomagtérbe, melyek simán elférnének az ülés alatt és gyakorlatilag tátonganak az ürességtől a fej feletti csomagtárolók. Szóval lehet, hogy felengedik elsőbbségi beszállás nélkül is, de akkor lehet csak benne biztos ha megveszed.
2018. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!