Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Augusztus elején szeretnénk...

Augusztus elején szeretnénk elutazni 3-4 napra. Tudnátok mondani olyan helyet ami viszonylag olcsó és a repjegy is elfogadható áron van?

Figyelt kérdés
Csak páran szeretnénk menni baráti társasággal, 4-5 főről van szó. Ami fontos az az hogy tengerpart közelébe legyünk. Bármilyen személyes tapasztalatot szívesen fogadok, hogy ti hol voltatok és mennyire tetszett nektek, esetleg melyik helyet nem ajánljátok. Köszönöm!

2018. máj. 12. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami görög sziget vagy tengerpart ahol nincs sok migráns. (ennek utánaéreklődni!) Vagy horvát tengerpart akár kocsival. (Isztria főleg.)
2018. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bulgária is olcsó.
2018. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Albánia, Montenegró (utóbbiba azt hiszem a repülőjegy annyira nem olcsó)

Nekem Montenegró jobban tetszett, de Albánia sem volt rossz (Durres), de mi csak egy napot voltunk abban a városban, így nem volt a legjobb, hogy a belváros és a fürdésre alkalmas tengerpart (meg a szállásunk) egy viszonylag hosszú sétára volt egymástól. A partja számomra meglepő módon tele volt napágyakkal, amiért fizetni kellett, viszont egy árus bácsi megőrizte a mi cuccunkat, így ezt megúsztuk. Homokos ott a tengerpart, ami főleg a szélén kicsit Balatonhatást keltett bennem, de egyébként tetszett.

Montenegró pedig nagyon a szívembe lopta magát, Bar-ban és Sutomore-ban fürődtünk a tengerben, Bar csodálatos volt a négyfajta strandjával (ott is sokat kellett sétálni, hosszú a part, de ott több napig voltunk), Sutomore-ban kisebb volt a partszakasz, jobban le volt kerítve, és a kis földsáv dugig volt tömve a fürdőzők cuccával, az kevésbé tetszett, viszont ott is gyönyörű volt a tenger.

2018. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Görögországot nézegettem. Thesszalonikit és Athént. 30-35 ezer környékén van oda-vissza repjegy. Viszont azt hallottam hogy elég olcsón ki lehet jönni az ottani nyaralásból. Felírom egy opciónak


Horvátországon is gondolkodtam, de azt mondták az ismerőseim hogy ott viszont elég drága az élet.


Bulgáriát meg fogom nézni, arra kíváncsi vagyok. Felírom.


Montenegróba régen sokat voltunk családdal és szép hely de mi minden évbe nagyon betegek voltunk ott bármennyire is vigyáztunk hogy ne igyunk a csapvízből, ne együnk olyan kajákat és ne olyan környékre menjünk ahol sok a szemét a vízbe.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2018. máj. 12. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Bécsből Mallorca, Laudamotionnel oda-vissza 16ezer/fő július-augusztusban is, nagyon jó áraik vannak most :)
2018. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dorottya2000 válasza:
Ibiza☺
2018. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!