Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Feladandó poggyászba szexuális...

Feladandó poggyászba szexuális segédeszközök? +18

Figyelt kérdés

Beletehetem a nagy bőröndbe csuklóra és bokára tehető szíjat (hasonló mint a bilincs, de bőrből van, gondolom nem másabb mint egy sima deréköv(??)), vibrátor (elemet kiveszem belőle),korbács (kb.30cm, puha bőr, semmi fém nincs rajta.

Kivehetnek a sorból ezek miatt? Ha lehet olyanok válaszát várnám, akik vittek, vagy próbáltak már vinni ilyeneket repülőn.


2018. jún. 3. 02:37
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Lehet. Senkit nem érdekelnek ezek
2018. jún. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Vibratort vittem, szetintem az elemet sem vettem ki, senkit nem érdekelt. Szerintem sokan visznek segédeszközt
2018. jún. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Emiatt kérdeztem


[link]


"Az összes elektromos berendezés elméletben alkalmas lenne gyújtószerkezetnek is, ezért ezeket az ellenőrzésnél ki kell venni, meg kell mutatni. Ha borotva, epilátor, elektromos fogkefe rezeg a poggyászban, azt kiszűri egy berendezés. Minden hónapban legalább egyszer-kétszer vibrátor okoz riadókészültséget a repülőtéren. A két leggyakrabban előforduló ilyen eszköz az elektromos fogkefe és a vibrátor" – erősítette meg a Velvetnek Hardy Mihály, a Budapest Airport Zrt. szóvivője


nem tud meglenni bilincs, szájpecek és más egyéb szadomazo kellék nélkül a külföldi utazása során, adja fel a poggyászban. Persze azért így is kaphat kérdéseket: "Előfordulhat, hogy biztonsági okokból megkérik az utast, menjen oda, azonosítsa a poggyászát és adjon elfogadható magyarázatot" – mondta a Velvetnek a Liszt Ferenc reptér szóvivője.

2018. jún. 3. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak akkor problémás, ha a méretei miatt már nem fér be a reptéri ketrecbe az utazó-vibrátorod.

Amúgy idén már kapható 1 méternél kisebb is...

(Csak bekapcsolod rajta a wifit és mindenhol megy utánad.)

2018. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!