Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Elég ennyi idő a reptéren?

Elég ennyi idő a reptéren?

Figyelt kérdés
Bécsből indul a gépünk, reggel 6:25kor. Ha 5re odaérünk akkor az elég? 1 csomagot kell feladnunk, és azt írja,hogy 5:55kor csukódnak, most milyen kapuk? Mennyire forgalmas olyankor, elérjük-e a gépet ?
2018. jún. 12. 19:14
 1/6 A kérdező kommentje:
ryanairrel repülünk
2018. jún. 12. 19:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Masfeloraval elotte ajanlatos ott lenni. Ha 5-re odaertek az ugy jo szerintem. En 2 oraval elobb szoktam menni biztos ami biztos.
2018. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mi is mindig, csak most így is esetleg eltudnánk jutni, és így nem kéne a reptéren éjszakázni, csak nem vagyok biztos benne, hogy elég a csomag végett
2018. jún. 12. 19:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Alapesetben kényelmesen elég ennyi idő, de arra azért gondolj, hogy odaúton lehetnek éjjel is útlezárások, balesetek.
2018. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez így határeset, de ha nem álltok le nézelődni akkor belefér.

De hacsak nem Bécsből indultok, akkor honnan tudod hogy nem szedtek össze 10-20-30 perc annál több perc késést?

2018. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudom :)
2018. jún. 13. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!