Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kézipoggyászt csak elsőbbségi...

Kézipoggyászt csak elsőbbségi esetén vihetek fel a gépre vagy anélkül is?

Figyelt kérdés

Basic jegyet választottam, nincs feladott csak kézi poggyászom. Azt írják, helyeik korlátozottak, de ha hozzáadom az elsőbbségi beszállást a szolgáltatásokhoz akkor biztosan felvihetem.

Mindenképpen válasszam az elsőbbségit vagy van esélyem anélkül is felvinnem kézipoggyászt? 3400 Ft lenne.


Ha tegyük fel elveszik kézipoggyászt és nem vihetem fel, az jár plusz költséggel és ha igen mennyi?


Eléggé izgulok, első repülés.


Köszönöm a válaszokat!



2018. jún. 14. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem ártana tudni melyik légitársaság. A kézipogyó jár, csak az nem biztos, hogy veled együtt megy a fedélzeten. Géptípistól függően az első 85-95 utas viheti fel a gépre nagyméretű kézipoggyászát, a többi utasnak díjmentesen a csomagtérben helyezik el.

Ha veszel elsőbbségi beszállást, garantáltan a fedélzeten lesz veled a táska. Ha nem veszel, és a reptéren a csomagtérbe akarják elhelyezni, még díj ellenében sincs lehetőséged magaddal vinni.

2018. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, Wizzair-rel utazom.
2018. jún. 14. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta, Ha a sor elejére állsz, jó eséllyel felviheted, de elveszik, akkor sem kell fizetni. Ja veszel elsőbbségi beszállást, akkor biztosan felviheted.
2018. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi most jöttünk Brüsszelből egy új nagy géppel, mindenki felvihette a kézit, pedig szinte teljes teltház volt.

Ahogy előttem írják, sok esetben elveszik, az utazások többségénél tőlem is elvették a kabinbőröndöt.

Érdemes a fontos dolgokat: iratok, pénz, stb. egy kistáskában összekészíteni a kézipoggyászon belül, és a ha elveszik, csak kikapod a böröndből a kistáskát és felviheted.

Ha nagyon szűk a helyed a kabinbőröndben, érdemes elsőbbségi beszállást venni, több cuccot vihetsz.

2018. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy fentebb írták. Ha nem veszel elsőbbségi beszállást akkor elég nagy az esélye hogy a csomagtérben köt ki. A fontos cuccok legyenek külön csomagolva hogy ha ez előfordul akkor ki tudd venni egyszerűen.
2018. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jaj:D Wizz Air-nél még az sem biztos, hogy téged felengednek a gépre időben... Na mindegy. Ne ezen a pár ezresen múljon, érdemes elsőbbségit venni.
2018. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a sor elején vagy akkor valószínű viheted, ha elveszik azért mert fent már nem fér, akkor azért nem kell fizetned.

Ami fontos legyen egy kisebb táskába, én emiatt nem vennék elsőbbségit.

2018. jún. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Végül jól alakult, nem vettünk elsőbbségit és felengedték a kézi poggyászainkat.

Időben ott kellett lenni mindenol.

2018. jún. 19. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!