Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Fapadosoknál milyen gyakran...

Fapadosoknál milyen gyakran szokott lenni utashíd?

Figyelt kérdés

Akár beszállásnál, akár kiszállásnál.

Főként a WizzAir-re gondolok.



2018. jún. 21. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szinte soha.
2018. jún. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég ritka, de az utóbbi időben kétszer is előfordult velem, Máltán és Stavangerben. Mindkettő Wizzair járat volt.
2018. jún. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Malmöben van. Sajàt szememmel làttam. Mondjuk olyan kevés gép jàr oda, hogy nem csodàlom.
2018. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten szinte soha... viszont kulfoldon nagyon sok helyen van.
2018. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
így van, Stavangerben valóban, Göteborg Landvetter-en is.
2018. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Madridban volt hozzá szerencsém Ryanair géppel. Meg is lepődtem rendesen, hogy mi ez a luxus? :)

Ferihegy amúgy a kifejezetten drága repterek közé tartozik tudtommal (nekünk nincsenek a központtól több 10 km-re levő olcsóbb, kifejezetten "fapados" reptereink, mint pl Londonban, Rómában, Milánóban, Brüsszelben), szerintem ez az oka, hogy nem nagyon állnak a low costok utashídra. Plusz nekúnk nincs is annyira sok belőle, ami meg van, azért egy KLM vagy Air France, LOT stb nagyobb eséllyel fog fizetni.

2018. aug. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Utolsó: Volt fapados repterünk!

Ki ne emlékezne a kicsi, egyszerű, szerény, de gyönyörű 1-es terminálra? Ami sajnos már évek óta üresen áll.

2019. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az nem fapados reptér, csak ők kapták meg használatra. De attól még nem lett olcsóbb az üzemeltetése, nem lett alacsonyabb a szolgáltatások ára stb. A lényeg a központi fekvés, hogy nem kell(ett) 20 kilométereket utazni be a városba (mint a tipik fapados reptereknél), nem az, hogy akkor kinevezték fapadosnak.
2019. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rómában a Fiumicino reptéren is csőre álltunk a héten oda-vissza. (Wizzair)
2019. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
7-es vagyok! Amúgy én 2009-ben voltam Barcelonában, és odafele Clickair-el mentem, hazafele Wizzair-rel. Odafele a beszállás hidas volt, odakint a kiszállás buszos. Hazafele ugyanígy: Odafele a beszállás hidas, kiszállás buszos. Úgyhogy én szerintem ez az alapján dől el, hogyhol van éppen hely.
2019. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!