Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Olcsó repülőjegy? Egy közepes...

Olcsó repülőjegy? Egy közepes méretű kutyának mennyi egy út a repülőn és az útlevél?

Figyelt kérdés

Pár óra alatt szeretnénk oda jutni a szállasnak megfelelő időpontban.(12:00 a bejelentkezési idő)

Egyiptomba megyünk (2 felnőtt, 1 kutya) szállásunk már van aug. 2-től aug. 8-ig.

Repülőjegyet meg nem találtam.



2018. jún. 21. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utlevel 8500ft, ezzel Az európai unión belül utazhat. Egyiptomba szerintem be se lehet vinni, de ezt a konzulátuson tudod megkérdezni, az is lehet hogy karantenba kerül. Az utazás légitársaság függő, ott kell megnézni. Van hogy az utastérben, van higy a csomagtérben szállítják őket. Szerinte értelmetlen egy szerencsétlen állatot ennek kitenni 6 nap miatt
2018. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem szerencsétlen állat!!

A párommal döntjük el, hogy hova megyünk a kutyánkkal.

A kérdésemre kértem választ.

De termeszetesen ki lehet vinni oda is:)

2018. jún. 21. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, szerintem egy poggyaszterbe zárt állat minden, csak nem szerencsés. Valóban, a te dolgod, hogy hova viszed, a te kutyád. Egy értelmes ember, aki törődik a háziállatával esélyes, hogy az ő erdeket nézne, nem a saját egoizmusa lenne a döntő. Egy állatnak nem élmény a repülés. Sem utastérben, sem poggyaszterben és 6 napért nem érdemes szenvedtetni.
2018. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó jegy nincs kutyáknak, ezek jóval drágábbak, mint a sima jegyek. Főleg, hogy két hónapon belül utazol. Jobban jártok ha kutyus megy kutyahotelba.
2018. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legutobb egy amerikai legitarsasag altal szallitott hazi kedvenc igy halt meg... soha nem tennen egy poggyaszterbe es ki ennek az allatok szamara konkretan traumatikus elmenynek konkretan a semmiert, illetve a sajat onzosegemert... gondolom, ezt eddig nem tudtad, de most felelos allattartokent es intelligens emberkent elgondolkodsz majd :).
2018. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem úgy jössz ki a legolcsóbban, ha elaltatod, kitömeted és feladod csomagként.
2018. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

"Nem szerencsétlen állat!!"


A nyegle válaszod alapján úgy látom, hogy ezt nem a kutyára értették...

2018. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!