Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ciprusra magammal tudom vinni...

Ciprusra magammal tudom vinni a cicámat repülővel?

Figyelt kérdés

Egy év múlva költözünk, és egyre reménytelenebbnek látom,hogy magammal tudnám.e vinni.

Úgy láttam a rynairnél nem engednek élő állatot szállítani.

Valószínű másik országból tudom majd a kiutazást megoldani.

Mivel hozzám tartozik, nem fogok lemondani róla soha, 11éve velem van már, el se fogadna másik gazdit,szörnyű még csak belegondolni is.abba,h ne velem élne.

Valakinek van tapasztalata?


Később pedig a baráom kutyáját is kiszeretnénk vinni magunkkal, mivel staffi,közepes méret,őt sajnos nem leheta poggyász térbe vinni:/

Próbálok előre tervezni,messze van még ugyan.



2018. jún. 30. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Nyilván a fapadosok nem foglalkoznak ilyesmivel. Amúgy meg egy ilyen öreg macska simán beledöglik egy ilyen tortúrába. Inkább hagyd valamelyik rokonnál.
2018. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem öreg macska:D egészséges

Az életem részre,akiről nem mondok le

2018. jún. 30. 14:28
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Általában 12-13 évet élnek. Szóval az sem biztos hogy egy év múlva még fennáll ez a probléma.
2018. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

12 -20 évet is élhetnek

Én még mindig fiatalnak,életerősnek,energikusnak látom,nincsenek egészségügyi problémái.

Szóval ha mérlegelnem kell, jobb neki velem a tengeren túlon

2018. jún. 30. 14:44
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Arra nem gondoltál még, hogy kitömeted és úgy viszed? Sokkal egyszerűbb lenne így az utazásod.
2018. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Keress olyan légitársaságot, akik szállítanak állatot. Általában a fedélzetre vihető állat hordozóval együtt max 8-10 kg lehet. A közepes termetű kutya pont, hogy csak poggyásztérbe mehet.
2018. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menetrend szerinti járaton lehet kisállatot szállítani. Egyetértek azokkal, akik felhívják a figyelmedet arra, hogy ilyen idős állatnak nagy stressz egy ilyen utazás-költözés, nem biztos, hogy túléli, még ha egészségesnek is tűnik.
2018. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egy biztos,Az új gazdát nem élné túl

Tényleg olyan a természete,mást még a közelébe se enged.

2018. jún. 30. 17:57
 9/9 anonim ***** válasza:
96%

Utazzatok Becsbol Austriannel, veluk viheted a macskadat.


[link]

2018. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!