Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Gépcsere miatt módosítás/vissz...

Gépcsere miatt módosítás/visszatérítés?

Figyelt kérdés
Vásároltam 2 fő részére oda-vissza repülőjegyet még tavasszal a Qatar légitársaság Budpest-Doha-Pattaya járatára. Mikor megvásároltuk a jegyet, a Doha-Pattaya gépre egy széles törzsű Boeing 787-8 Dreamliner volt meghirdetve. Idő közben küldött a légitársaság egy e-mailt, hogy a 787 helyett egész nyáron Airbus A319!!! fog járni, és ha ez nem lenne elég, odafelé még technikaizik is Yangonban. Nem egy kis a319-re szóló jegyet vettem, hanem normális, ehhez a távhoz méltó széles törzsű gépre vásároltam a repülőjegyem. Ezen a gépen se tv, se usb töltő csatlakozó, se wifi nem lesz a légitársaság tájékoztatása szerint, így 8óra 45 perc elég kényelmetlen körülmények között fog eltelni. Ha ezt tudom előre, akkor biztosan egy másik járatot választok. Ahogy néztem Bangkok elég közel van, szerintetek van rá esély, hogy áttegyenek Bangkokra díjmentesen?
2018. jún. 30. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni, aztán majd kiderül.
2018. júl. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!