Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz Air például, vagy Ryan...

Wizz Air például, vagy Ryan Air A legújabb repülési szabályok szerint a kézipoggyászon kívül tényleg nem vihetek kézitáskát magammal? Ez lehetetlen!

Figyelt kérdés
2018. júl. 15. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Nem lehetetlen. Ezt hozta a fapados térhódítás. Tapsikolnak hozzá az igénytelen utazók, akik 2 hétre is kis kézipoggyásszal mennek.
2018. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

#1

Hát ha te nem vagy igénytelen akkor fizetsz kicsit többet aztán viszel feladott poggyászt.

2018. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Ha fapadosnál adok fel poggyászt, már nem éri meg. ezért utazom normál cégekkel. Sajnos azonban a nagy társaságok is rákaptak erre az olcsó jános mentalitásra. Most már tengerentúli járatoknál is fizetős a feladott motyó pl a Lufthansánál. Hihetetlen az hogy ennyire le kellett zülleszteni a dolgokat, mindezt azért hogy az úgymond átlag ember is utazzon.
2018. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kézi poggyászba simán befér 1 hétre tiszta ruha. :)

Amúgy júliusban utaztam, 2 kézi poggyászt tudtam felvinni 1€ extra pénz fizetéssel Ryannáékénél.

2018. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Basszus, de gusztustalanok itt egyes válaszolók...

"Úgymond átlag ember is utazhasson"? Ja, szóval mi, "pórnép" menjünk a p.csába, nem is érdemeljük meg az utazást, mert nem vagyunk gazdagok, ez az öröm csak nektek jár?

Igénytelenek vagyunk?! Drágáim, mosási lehetőségről még nem hallottatok? Képzeljétek, nem mocskosan hordjuk a kevesebb mennyiségű kivitt ruhánkat 2 hétig, hanem kimossuk a szálláson/kimosatjuk mosodában. Tényleg nagy igénytelenség az, ha valaki nem a fél gardróbját viszi ki az 1-2 hetes útra...

Amúgy meg a hozzátok hasonlók 90%-a fapadossal (is) utazik. Imádom, mikor ott rinyáltok és szidtok mindent, de azért a 10 ezer Ft-os repjegyár érdekes módon már nem zavar titeket annyira 😂

Kérdezőnek:

Elnézést az offért, nem is neked szántam. Nem vagyok biztos a jelenlegi állásban, de nézz utána, mert bizony lehetséges. Lehet szemétségnek vélni, de én addig nem gondolnám annak, amíg pár ezrekért tudok elrepülni valahova. Ilyen árakat csak így tudnak fenntartani.

2018. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig is így volt, a ridikült belerakatták a kézipoggyászba, amit a gépen vidáman elővettem belőle. Arra vigyázz, hogy a kézipoggyászban legyen erre hely. A másik, hogy vásárolhatsz elsőbbségi beszállást, ebben az esetben a kézipoggyászt garantáltan felviheted a gépre (ellenkező esetben előfordulhat, hogy díjmentesen ugyan, de fel kell adnod), és vihetsz még pluszban egy ridikült/kistáskát. (Mindez a WizzAir-re érvényes). Rövidebb útnál szerintem nem annyira vészes az elsőbbségi beszállás ára, ennyit megér. Ezt utólag is hozzáadhatod a repülőjegyedhez, pár nappal az utazás előtt.
2018. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!