Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 15 és 13 éves gyerekeket...

15 és 13 éves gyerekeket felengednek a repülőre 16 éves kísérővel?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, kell a szülői engedély, viszont a Wizzair-nél 16 éves már lehet kísérő. Ebben az esetben a 16 éves kísérőnek (unokatestvér) kell engedélyezni a 15 és 13 éves gyerekek utazását, vagy nekik továbbra is kell külön szülői engedély?

2018. júl. 24. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A szülőknek kell engedélyezni, hogy elengedik az unokatesóval. Bár nem tudom, hogy egy 16 éves nem nagykorú gyerek lehet-e egyáltalán kísérő..az okè, hogy egyedül ő már repülhet, de ebben a helyzetben én konkrètan rákérdeznék. Persze az sem mindegy, hogy melyik országba mennek, van ahova csak közjegyzői papírt fogadnak el még a 16 évesnek is.
2018. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sziasztok, kiderült ez a dolog?


érdekelne engem is, mert nekem meg a 12 éves kisfiam jönne egyedül, amivel semmi gond, nagy fiú, önálló, a reptérre kiviszik, Lisszabonban pedig várom én, na de Unión belül is felmerülhetnek ezzel problémák? term. útlevele van, na de olvasok itt már közjegyzőt is ... hogy megy ez? köszi

2018. okt. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!