Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Budapestről tervezek Észtorszá...

Budapestről tervezek Észtországba utazni a Lufthansa légitársasággal. Nem vettem plusz poggyászt, ezért érdekelne, hogy a 8kg-os megengedett bőrönd mellé vihetek-e pl egy hátizsákot?

Figyelt kérdés

2018. aug. 7. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Egy darab poggyászt vihetsz fel. Tehát nem kettőt. Ez az egy poggyász lehet hátizsák, lehet bőrönd, belerakhatod a bőröndbe a hátizsákot, a lényeg, hogy egy darab legyen.
2018. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Tapasztalatom szerint a Lufthansa oldalán annyira értelmesen van leírva, hogy még egy tehén is megértené. Te is érted a szöveget, csak azt nem értetted meg, hogy az egy kézipoggyász az azt jelenti, hogy egy valamit vihetsz fel. Nem kettőt, nem hármat. Cserébe az a valami 8 kilós lehet.
2018. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A Lufthansán egy kézipoggyászod lehet, max 8 kg és egy laptop táska vagy egy kisebb kézitáska. Én rendszeresen utazom két kézivel, igaz a hátitáskám pici. [link]

Nagyon nem nézik Európán belül, tengerentúlra igen, mert kevesebb a hely a gépen.

2018. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként itt minden le van írva pontosan [link]
2018. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nem egyszer történt már meg, hogy kevesebbet engedtek, mint ami ki volt írva. Végre sikerült elérnem az ügyfélszolgálatot és vihetek egy kisebb táskát is, tehát nemcsak EGYET, hanem KETTŐT☺️☺️☺️
2018. aug. 7. 14:53
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Olyan nincs, hogy kevesebbet vihetsz, mint ami meg van határozva.
2018. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak dicsekedni akartál, hogy Észtországba utazol.

Jó utat!

2018. aug. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát bocs de én is sokszor meghjártam már, leghtöbbször baromira (széndékosan) félreérthetően van megfogalmazva, hogy aztán ott már ne legyen választásod és fizess érte még külön. de ez csak egy a sok trükk közül persze.


és akkor a végén kiderült h tehát lehet +1 laptoptáska? hmm azért nem viszik ezek túlzásba ... a franc tudja, nekem a feladott 2 nagy bőrönd + cabintáska + éaptoptáska nem igazán szokott elég lenni, és akkor még így is cirkusz van olyanokból h a nyakamban éppen van-e cametra vagy sincs vagy övtáska (ami sokszor nem is övtáska, hanem a kamera + aksija stb stb).

na de így lesz az elsőre nagyon olcsó jegyből nagyon gyorsan a háromszorosa, ....

2018. aug. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A 8-as válaszoló most rávilágított, miért kellett volna az általános iskolában odafigyelni a tanárokra.

Sajnos az élet ilyen kegyetlen, ha elmulasztottál megtanulni szöveget értelmezni, innentől csak drágán pótolhatod.

Na csá, haver.

2018. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rengeteget utazok Lufthansaval, mindig sok cuccal, mert vinnem kell a sportfelszereléseimet. Soha nem szóltak még. Egyszer még segített is Münchenben a személyzet, mert túlsúlyos volt a feladandóm az automata meg nem fogadta el. Odajött egy nő, mondta, hogy ne rakjam rá teljesen a táskám és akkor elfogadja.
2018. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!