Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Reptéren vásárolhatok akkor...

Reptéren vásárolhatok akkor is, ha nem utazok?

Figyelt kérdés
Victoria Secret üzletben szeretnék vásárolni.

2018. aug. 7. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha van jegyed, de nem utazol el vele, akkor igen.
2018. aug. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem, az üzletek szinte mindig a biztonsági ellenőrzés után vannak már, ahova csak utasok mehetnek, érvényes repülőjeggyel.

Egyébként miért akarsz ott vásárolni? Nem éri meg. Nem olcsóbb már. Ott is csak az a jó, ami nagyon akciós éppen.

Szerintem jobban jársz, ha neten rendelsz.

2018. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Mivel ezek az üzletek általában a becsekkolás után érhetőek el, ezért csak úgy tudsz vásárolni, ha utazol is (vagy ahogy írták, nem utazol, csak becsekkolsz a repjeggyel).
2018. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Simán. Veszel egy 2788 forintos olcsó jegyet valahova, azzal bemész és kifosztod a Victoria Secretet. Ha jó csaj lennék, én is azt tenném.
2018. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A reptér az olcsóbb vagy miért akarsz itt vásárolni?

Én azt hittem, hogy ott minden drágább.

2018. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A földi oldalon nyilván bemehetsz bármikor az ott található boltokba és azt veszel, amit akarsz. A légi oldalon viszont csak érvényes beszállókártya birtokában vásárolhatsz, persze utána még lemondhatsz az utazásról, de ha a vámunión kívülre szólt a beszállókártyád és kifelé menet a zöld folyosón rutinellenőrzésbe botlasz, lesz mit magyaráznod.
2018. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs Magyarországon Victoria Secret üzlet, a budapesti egy hamis bolt, a cég a kérdésekre azt mondta, nem is tud erről az üzletükről. Az egyetlen a reptéren van,ami nem hamis. Az oldalukról viszont sajnos nem tudok rendelni a magyarországi címemmel. Ezért kérdeztem.
2018. aug. 7. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!