Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Poggyászkár jelentése?

Poggyászkár jelentése?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a csomagom nyitott állapotban, letört számzáras lakattal érkezett meg a repülőtérre.

Ilyenkor én jelentem azt, hogy a csomag milyen állapotban volt, és kártérítést követelek.

Mi történik akkor, ha bejelentem, hogy eltűnt a csomagból egy olyan nagy értékű tárgyam, ami eredetileg nem is volt benne? (Pl laptop, drága napszemcsi, stb.) elméletben lehetséges, számlán is van róla, de kiderülhet, hogy hazudtam?

A kérdés csak jövőbeli utazasommal kapcsolatban, elméleti jelleggel foglalkoztat, köszönöm.



2018. aug. 10. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Az átlag ember akkor követel utoljára valamit, amikor földhöz vágja magát 2 éves korában, amire ha rendes apja/anyja volt, akkor elmondta neki, hogy ilyen viselkedéssel nem jut semmire.

Megjegyzem, a pelenka elhagyásával a gyerekek többsége ezt megérti, csak néhányuknak okoz ez az ifjúkori hisztériázás maradandó személyiség károsodást.


Amúgy azt gondolom, feltettél egy patkány kérdést valamiről, ami törvénytelen és aljas. Piti bűnözői kérdést.

Nem hinném, hogy a világon találnál olyan erkölcsi rendszert, amiben erre tisztességes ember válaszolna.

2018. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 D. Brasco ***** válasza:
79%
Egy igazi jellen lehetsz,hogy még útnak sem indultál de ez a legfonotosabb a dologgal kapcsolatban,hogy mikent lehetne lopni csalni hazudni.......
2018. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ékszert, laptopot, mobiltelefont, készpénzt, bankkártyát, iratokat stb. tilos feladott poggyászba rakni! A legtöbb társaság szabályzatában benne van, hogy ezekért a tárgyakért nem vállalnak felelősséget. Amúgy nem szép ötlet!
2018. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Miután múltkor hasonló eset történt (valamivel kisebb kár ért, mint amit irtam), es nagy ívben b*sztak rám es az elszenvedett káromra, holott a nem olcsó jegy megváltásával joggal várhatnàm el, hogy minden úgy érkezzen meg ahogy en feladtam, szerintem ki lehet torolni a becsületességgel, mert konkrétan válaszra sem méltattak.

Aki meg értelmes választ nem tud adni egy elméleti kérdésre, az inkább ne pocsekolja a hálózati forgalmat ilyesmire, köszi.

2018. aug. 10. 10:25
 5/9 D. Brasco ***** válasza:
100%
Még ha igaz is a dolog,es egyszer már valoban megloptak (egyebkent a sajat hülyeseged miatt)az miert jogosit fel arra téged hogy csalj es hazudj?!?
2018. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyilván az en hülyeségem hogy valami farok felvágja a lakatomat, és eltulajdonítja a sportcipomet :).
2018. aug. 10. 10:32
 7/9 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ja hogy neked a sportcipő jelenti a kárt.......na hát igen.....kinek mi........de gondolom erről is akkor hallottal elöször,hogy bizony van hogy a csomagokból lopnak..........
2018. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Valóban, nem nagy kár egy 40 ezer forintos cipőért, nem halok éhen, ha esetleg ujra meg kell vennem, biztonságban odaértem és ez a lényeg, de szerintem jogos lett volna az (amortizált) ar megtérítése, amiről tudomást sem vettek.

Ezek után nem tartom magam erkolcstelennek (nem én vagyok az!), ha legközelebb esetleg hazudok. De minden ember más, valaki beletörődik, valaki nem.

2018. aug. 10. 10:43
 9/9 D. Brasco ***** válasza:
100%
Tölem azt csinálsz amit akarsz......de egy jó tanács:azert mert más szemetel neked még nem muszáj vagy kötelező!
2018. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!