Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lehet valami valós alapja...

Lehet valami valós alapja annak, hogy Fogyasztóvédelmi eljárást indít a WIZZ AIR ellen a fővárosi kormányhivatal? (2018-08-03).

Figyelt kérdés
Van valami személyes tapasztalatod ebben a témában?

2018. aug. 11. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elborult elméjű magyar állam úgy működik, hogy igyekszik érzelmi alapon előkészíteni bizonyos döntéseket. Hogy mondjak egy konkrét példát, a taxis hiénák hónapokig csinálták a bulikat, hogy betilthassák a konkurenciát, ezzel néhány oligarcha kezébe játszván az egész piacot úgy, hogy betiltották az Ubert.


Nem tudom észrevetted-e, de most épp ugyanaz a gépezet működik. Ugrik minden szir-szarra, ügyet csinál minden késésből, még az időjárási dolgokból is. A rendkívül buta - és soha nem utazó -tévénéző, ujságolvasó pedig fogékony ezekre a hírekre.


Ezek a dolgok nem véletlenek, nem véletlen, hogy csak adott cégekről hallasz, a többiről nem. Majd várd ki a végét, elő fog állni a beteg elműjű vezetőnk valamelyik strómanja egy saját céggel. Ez az én tippem.

Amúgy ha elfogadsz egy személyes tanácsot, olvass más portálokat, keress más tévéket. A te érdeked.

2018. aug. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha jól értem a te tipped az, hogy előkészítik a terepet egy új (2RULE) légitársaságnak?

Egy csomó embert lefizetnek, hogy negatívan nyilatkozzanak a WIZZ AIR légitársaságról? Kampányt indítanak a médiában a WIZZ AIR ellen?

2018. aug. 13. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!