Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair új poggyász szabályzat...

Ryanair új poggyász szabályzat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy változtatnak. Valahol azt írták, hogy csak a szeptember 1. utáni foglalásokra érvényes az új szabályzat. Írtam facebookon az utazómajom nevű oldalnak, itt is ezt a választ kaptam, viszont interneten ezzel ellentétes infót is találtam. Most akkor mi van? (Én augusztus elején foglaltam februári járatra.)

2018. aug. 31. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
A személyzet novembertől az új szabályzatot követi. Nekik fogalmuk se lesz róla, hogy te mikor vásároltad a jegyed.
2018. aug. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

The new policy will go live at boarding gates on/after 1 Nov 2018 and for bookings made after 1 Sept 2018.

[link]

2018. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez eszembe sem jutott, hogy az angol oldalon nézzem... :) Viszont én is ezen gondolkodtam, amit az első írt, hogy honnan fogják tudni, mikor foglaltam? Vagy ez fel van tüntetve valahol? Csak mert nagyon nem hiányzik, hogy ott fizettessenek, akkor inkább megveszem most az elsőbbségit...
2018. aug. 31. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!